שחף - צלמת הריון ומשפחה בטבע

לעיתים קרובות נשים בהריון אינן מודעות לזוהר והיופי שעוטפים אותן בתקופת ההיריון ובנוסף כולכן, אחיותיי, נוטות לשכוח את עצמכן בתוך מערבולת הילדים, עבודה, בית בעל ומה לא.

אני מזמינה אותך לרגע לשכוח מהכול ולשים את הדגש על עצמך, תני לי להראות לך כמה את יפה וזאת על ידי צילומי הריון חווייתיים ומרגשים ביער קסום. החוויה היא אישית ואינטימית, את והקסם הנפלא שלך. הילדים והבעל יוכלו להצטרף אחר כך...

אודות

גדלתי בישוב המוקף יערות ומטעי אבוקדו ומאז שאני זוכרת את עצמי הייתי תמיד ילדה של מרחבים פתוחים וחופש. הקרבה לטבע עיצבה את ילדותי וכיום הטבע מעצב את יצירתי ומתקיים עבורי כחלק בלתי נפרד מהבעתי האישית.

לצילום הגעתי מתוך רצון ילדותי לתעד את כל הפאר והמרחב הזה. כבר אז הבנתי כי צילום טוב אינו צילום בלבד, כאם מכלול שלם של אלמנטים השזורים יחדיו.

הגישה האמנותית שלי כיום, משלבת בתוכה את כל סוגי המדיומים: ציור, מוסיקה, פיסול, צילום ועוד. אני מאמינה שכאשר ניגשים ליצירה יש לעשות זאת מתוך ראייה נרחבת ומקושרת לכל החושים ומתוך התחשבות בכל הגורמים הסובבים אותנו.

לכל צילום ישנו צליל, טעם, צבע, טקסטורה, ריח. והשילוב ביניהם הוא אל זמני.

כיום אני סטודנטית לאמנות וצילום במדרשה לאמנות בשנתי האחרונה.

פרטים להתקשרות:

נייד: 052-3723311

אתר הבית: http://www.shafshaf.co.il

אימייל: shafshaf@gmail.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.