צילום הריון

במהלך העשור האחרון חייתי באנגליה ועבדתי ולמדתי חמש שנים בניו-יורק. עם חזרתי לארץ פתחתי סטודיו לצילום הריון וילדים שנועד לתת ביטוי אומנותי בתחום של צילומי הריון ולהביא לתועדה הישראלית את היופי והרכות של ההריון.
«« צפה בפרופיל של ענת קלפוס
מכל תינוק, כל ילד וכל משפחה שאני מצלמת אני שואבת השראה, והם אלו שמצמיחים לי כנפיים. להוציא מכל אדם את הטוב שבו, ולגרום לו לחייך, זה כיף גדול עבורי. כיף גדול אף יותר, הוא השילוב המופלא בין יצירה, עיצוב, סטיילינג וצילום.
«« צפה בפרופיל של לימור אהרון
לעיתים קרובות נשים בהריון אינן מודעות לזוהר והיופי שעוטפים אותן בתקופת ההיריון ובנוסף כולכן, אחיותיי, נוטות לשכוח את עצמכן בתוך מערבולת הילדים, עבודה, בית בעל ומה לא.
אני מזמינה אותך לרגע לשכוח מהכול ולשים את הדגש על עצמך, תני לי להראות לך כמה את יפה וזאת על ידי צילומי הריון חווייתיים ומרגשים ביער קסום. החוויה היא אישית ואינטימית, את והקסם הנפלא שלך. הילדים והבעל יוכלו להצטרף אחר כך...
«« צפה בפרופיל של שחף - צלמת הריון ומשפחה בטבע
אנדה יואל צלמת המתמחה בצילומי הריון, ניובורן, ילדים ומשפחה. בצילומי הריון אנדה מתמחה ב צילומי הריון בטבע, צילומים שמדגישים את היופי בהריון ואת החיבור לטבע. ב צילומי ניובורן אנדה פיתחה סגנון צילום אישי המדגיש את הרוך והאהבה בה עטופים התינוקות הרכים. אנדה משתמשת באביזרים העשויים מחומרים טבעיים ומכינה את מרבית האביזרים בעצמה. הצילומים נערכים בסטודיו ברמת גן או בביתכם...
«« צפה בפרופיל של אנדה יואל - צלמת המתמחה בצילומי הריון, ניובורן, ילדים ומשפחה
תקופת ההריון היא אחת המיוחדות והקסומות בחייה של כל אישה. בבטנך התופחת מתרחש תהליך מדהים ואת ההתפתחות היפייפיה של הבטן מלווה גם התרגשות גדולה וציפיה למפגש עם פרי בטנך. אך לעיתים, בתוך מערבולת ההתרגשות, השינויים הרבים והציפיה, את שוכחת להקדיש לעצמך רגע אחד של פינוק לו את כל כך ראויה, במיוחד בימים אלה.
«« צפה בפרופיל של התחלות - סטודיו לצילום הריון
הסטודיו הוקם מתוך החזון לאפשר לאנשים לנצור רגעי חיים משמעותיים דרך חוויה מהנה ומיוחדת, ומתמחה בצילום אומנותי של אנשים סביב תקופות או מועדים משמעותיים בחייהם צילום הריון , צילום תינוקות , ימי הולדת, חגים מיוחדים ומשפחתיים, בר/בת מצווה, ימי נישואין וכן צילומי נשים בסגנון מיוחד ,צילום נערות וצילום פורטרטים לכל מטרה.
«« צפה בפרופיל של עידית רפאל

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.