עידית רפאל

מי מאיתנו לא רוצה להנציח את רגעי הקסם בחיים? הרגעים השמחים, המרגשים, המיוחדים, שנעלמים להם בהיסטוריה והופכים לזיכרון מתוק אך רחוק...

הסטודיו הוקם מתוך החזון לאפשר לאנשים לנצור רגעי חיים משמעותיים דרך חוויה מהנה ומיוחדת, ומתמחה בצילום אומנותי של אנשים סביב תקופות או מועדים משמעותיים בחייהם צילום הריון , צילום תינוקות , ימי הולדת, חגים מיוחדים ומשפחתיים, בר/בת מצווה, ימי נישואין וכן צילומי נשים בסגנון מיוחד ,צילום נערות וצילום פורטרטים לכל מטרה.

החיבור והעיסוק באומנות מאפשר לי להעניק למצולמים תמונות איכותיות, בעלות קומפוזיציות מעניינות, צבעוניות הרמונית וניקיון צורני, אשר מהוות מזכרת ייצוגית ומרגשת לכל החיים.

הסטודיו נמצא באזור השרון במקום שקט ובאווירה נעימה וביתית .

אתם מוזמנים לקחת פסק זמן של צחוק, חיוכים, תחפושות, איפור וכיף, אשר יתועדו במצלמה ויותירו מזכרת ייצוגית, מרגשת ונפלאה לכל החיים.

פרטים להתקשרות:

עידית רפאל

סטודיו לצילום אומנותי

טלפון: 050-4257632

לאתר הסטודיו: http://www.iditraphael.co.il/gallery/1/

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.