קרן לפלר - המרכז ללימודי רפואה משלימה.

מרצה ומטפלת מזה 19 שנה בדיקור סיני ועיסוי רקמות עמוק. מלווה ומטפלת בנשים במהלך ההריון ומדריכה אותן ללידה. מטפלת בתינוקות וילדים. מנחת קבוצות פרטיות בנושא תקשורת אפקטיבית והעצמה אישית בנושאים: "פרודים פרודות", "אני חד הורית" ו"לעבור את ההריון בכיף".

ה"רומן" שלי עם הרפואה הטבעית החל בצבא. חברים טענו שיש לי ידיים נעימות עם אנרגיות חזקות ושאני "חייבת לעשות עם זה משהו". מסע הלימוד שלי כלל תחומים רבים : רפלקסולוגיה,עיסוי על כל סוגיו, תזונה קלינית טבעית, שיאצו ורפואה סינית. כשטיפלתי הרגשתי שחסר לי ידע באינטראקציה מול המטופלים ופניתי להעמיק בנושא. למדתי פסיכותרפיה גופנית אינטגרטיבית, גשטאלט והנחיית קבוצות בגישה תהליכית.

אני מאמין

הגוף יודע לרפא את עצמו, עלינו רק להושיט יד ולבחור את המטפל או המורה המתאים שילווה אותנו בדרך. גוף בריא הוא האמצעי לראש בריא.

לקום בבוקר ולהודות על מה שיש לנו משפר את היום.

חשיבה חיובית ואופטימית תורמת לבריאות.

מבין הפעילויות שאני מעבירה:

קורסים פרטיים בעיסוי רקמות עמוק ועיסוי נשים בהריון.

מפגשי הדרכה פרטיים וקבוצתיים למטפלים.

קבוצות התפתחות והעצמה.

הדרכת הורים בעיסוי תינוקות.

טיפול בדיקור סיני ועיסוי רקמות עמוק.

טיפול במהלך ההריון והכנת הגוף ללידה.

טיפול בתינוקות וילדים.

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.