מעסים ומטפלים אלטרנטיביים

ארומתרפיסט בכיר בוגר 5 שנות לימוד במכללת מדיסין לרפואה משלימה. בנוסף ללימודי ארומתרפיה מתמחה גם בעיסוי שוודי הוליסטי , בעיסוי רקמות עמוק, בשיאצו, בעיסוי נשים בהריון, בעיסוי תינוקות, ברפלקסולוגיה, בטיפול בפרחי באך ובטיפול באמצעות מודעות.
«« צפה בפרופיל של ניר חוכיימה
לפעמים לא צריך להכביר במילים כדי להכיר מטפל טוב. לפעמים המטופלים בעצמם הם אלו שמעידים על איכות המטפל והטיפול. איתי שרף, מטפל ברפואה הסינית בבעיות ומחלות עיניים, הוא דמות מוכרת בקרב מטופלים רבים שמוקירים לו תודה וזוקפים לזכותו את השיפור הניכר שחל בבעיות העיניים השונות מהן סבלו.
«« צפה בפרופיל של איתי שרף
מעסה מוסמך מטעם מדיקל קליניק, המתמחה בעיסויים שבדי, פנים וכפות רגליים. העיסוי ניתן לנשים בלבד בפרטיות בבית הלקוחות. חיים מתמחה בעיסוי חוויתי עדין, מרפה שרירים, משחרר מתחים בגוף, מענג, מרגיע ומומלץ לגוף ולנפש. הייחוד של חיים בא לידי ביטוי בכך שהוא קשוב לצרכים ולרצונות של מטופליו ובמידת הצורך הוא מעניק גם עיסוי עמוק. ליצירת אווירה מרגיעה, נעזר חיים בנרות, בקטורת ובמוזיקת רקע, והעיסוי נעשה תוך שימוש בשמנים טבעיים תוך הקפדה על אסטטיקה והיגיינה.
«« צפה בפרופיל של חיים טירי
תזונאית קלינית טבעית, בוגרת מכללת רידמן. בעלת תעודת רפלקסולוג בכיר, תעודת אירידיולוגיה (איבחון בגלגל העין), תעודת מטפלת בפרחי באך, תעודת מטפלת בצמחי מרפא מערביים ולימודי נטורופתיה. כיום מקבלת ורד מטופלים בקליניקה בביתה ובמרכז טיפולים ברמת גן.
«« צפה בפרופיל של ורד שומרוני
מרצה ומטפלת מזה כ-19 שנים ברפואה סינית ובעיסוי רקמות עמוק. מטפלת ומלווה נשים במהלך ההיריון ומכינה אותן ללידה. מנחת קבוצות מוסמכת הטיפול מתאים לבעיות פיזיולוגיות אקוטיות וכרוניות ולבעיות עם רקע רגשי כמו מתח, דיכאון וחרדה.
«« צפה בפרופיל של קרן לפלר - המרכז ללימודי רפואה משלימה.
מטפלת ברפואה סינית (Dip. Acu Hbs). בוגרת לימודי רפואה סינית בבי"ס "מדיקולג`" במכללה למנהל. כמו כן, השתתפה נטלי בקורסי העשרה רבים העוסקים ברפואה סינית (בינהם: התמחות בבעיות גניקולוגיות, פוריות והריון). נטלי מתמחה ברפואה סינית מסורתית ובגינקולוגיה סינית. כמו כן, נטלי היא מורה מוסמכת לצ`י קונג (ביה"ס "ברושים" – אוניברסיטת ת"א בשיתוף וינגייט).
«« צפה בפרופיל של נטלי לורן מנור - מטפלת ברפואה סינית

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.