החברמן

החברמן הוא טיפוס אופטימי היודע תמיד לראות את חצי הכוס המלאה. הם עליזים ומלאי חוש הומור. מאד אוהבי אדם ואוהבי חברה. החברמן
מאת: ג'ון ג'ייקובס.
תאריך פרסום: 22/03/2008

תוכן הענינים

מבוא

שם הטיפוס בשפה המקצועית

Agrimony

תיאור כללי

החברמן הוא טיפוס אופטימי היודע תמיד לראות את חצי הכוס המלאה. הם עליזים ומלאי חוש הומור. מאד אוהבי אדם ואוהבי חברה.

נטייה תעסוקתית

בעלי נטייה ויכולת להיות מנהיגים חברתיים ומתאימים לתפקידים הדורשים מיומנויות חברתיות. אהובים מאד בחברה, בעיקר בגלל שהם מביאים אווירה קלילה ונינוחה.

יחסים בין אישיים

הם חברים טובים ומסורים היודעים תמיד להגיד מילה טובה, לעודד, לפרגן ומצוינים בהפגת מצבי מתח ועימות בעזרת חוש הומור ובכלל. מקרינים הרגשה "שהכול יהיה בסדר".

ההשלכות על חיי הטיפוס

נהנתנים ביסודם. אוהבים בילויים, אוכל טוב, שתייה ואת שאר הנאות החיים. נמשכים ואוהבים סכנות ופעילויות בהם יש הרבה אדרנלין. פעילויות אלה העשויות לכלול, ספורט אתגרי, הרפתקנות, מרוצי מכוניות ועוד.

יחד עם זה, במקרים רבים החזות הקלילה והאופטימית הופכת למסכה המסתירה מאחוריה רגשות ותחושות לא נעימות, אותם החברמן מעדיף להדחיק. הוא אינו אוהב להתמודד עם רגשותיו ומעדיף לטשטש את רגשותיו במגוון אמצעים הכוללים, ציניות, חוש הומור מוגזם, אלכוהול, סמים, פעילות חברתית ומינית מוגזמת ועוד.

ההעדפה שלו לבלות את החיים בעיקר במסיבות ואירועים חברתיים, גורמת לו לפעמים לסבול משטחיות, חוסר רצינות וחוסר יסודיות.

אם אתם מעוניינים להרחיב את ידיעותיכם בנושא ולדעת כיצד כל טיפוס אישיות יכול להתמודד טוב יותר עם הדפוסים המעכבים באישיותו, היכנסו לכאן.

אם יש לכם הארות, הערות או סתם מילה טובה, היכנסו לצור קשר ושתפו אותנו!