ג'ון ג'ייקובס

פסיכותרפיסטית ויועצת הוליסטית. מטפלת, מרצה לתחומים הוליסטיים, מפתחת ומנחה סדנאות חוויה והתנסות משנת 1987. מרצה בבי"ס רקנאטי למקצועות הבריאות הקהילתיים באוניברסיטת בן גוריון.

בעבודתה הקלינית מתמחה בתהליכי העצמה וריפוי באמצעות זיהוי ואיזון הדפוסים המנטאליים, רגשיים והתנהגותיים הקשורים להתהוות הפרעות ומחלות. משלבת טיפול בתמציות הצמחים של ד"ר באך, דמיון מודרך ומדיטציה, תהליכי מודעות והעצמה אישית והילינג אנרגטי. בנוסף לכך, ג'ון הובילה פרויקטים בתחום ההעצמה האישית והקניית מיומנויות חיים לאסירים, לנפגעי סמים והתמכרויות ולאכלנים כפייתיים.

פתחה והנחתה תכנית חזרה לחיים לנשים אחרי סרטן, בפרט סרטן שד במשך 5 השנים האחרונות.

ב-10 השנים האחרונות פיתחה תהליכי ייעוץ ותכניות הדרכה ייחודיות המיישמות את התפיסות והמיומנויות ההוליסטיות בסקטור הארגוני-עסקי ובמערכת החינוך. תהליכי הייעוץ וההדרכות עוסקות בפיתוח מנהלים וצוותי חינוך, פיתוח וניהול יחסי אנוש,שיפור מערכות יחסים במקום העבודה, גיבוש צוותים וראיונות קבלה אישיותיים.

בין לקוחותיה של ג'ון נמנים: מפעלי ים המלח, שירותי בריאות כללית, טבע תעשיות פרמצבטיות, בנק לאומי, המיל, עיריית ערד, עיריית תא, מלונות דן, המכללה למינהל, כלא ב"ש ועוד.

ב 2010 ג'ון הוציאה את ספרה הראשון Messages From The Soul- A Holistic Approach to Healing. ניתן לרכוש את הספר באמזון וברנס אנד נובל.

ב 2010 ג'ון השיקה תכנית סדנאות בינלאומית www.jjacobshealth.com והחלה להגיש תכנית רדיו The Light Within- Awakening The Inner Healer בנושא ריפוי הוליסטי ב www.voiceamerica.com .

עמוד התכנית:

http://www.voiceamerica.com/show/1889/the-light-within-awakening-the-inner-healer

אני מאמין

אני מאמינה כי כל אדם במהותו שואף ושבכל אדם טמונה היכולת לייצר הצלחה ובריאות. מחלות והפרעות אחרות מקורם בהתנהלות אוטומטית, לא מודעות הנובעת מהרגלים והתניות.

אני מאמינה שהמציאות החיצונית משקפת באופן מדויק את ההתנהלות הפנימית ושהדרך להצלחה ובריאות קשורים ביכולות של לקיחת אחריות אישית, התבוננות פנימית ועריכת שינויים באדם עצמו. מסלול החיים מטרתו למידה, התפתחות וצמיחה אישיים ולכן כל מה שקורה לנו בחיים תומך ומקדם את תהליכי הצמיחה הפנימית.

על מנת להגיע להישגים משמעותיים עלינו להתייחס לחיים כאל בית ספר מתמשך ולהקדיש את מירב המאמץ בשיפור מתמיד של העצמי. אני מאמינה שניתן להשיג הישגים אלה באמצעות תרגול ויישום מתודולוגיות רוחניות ותהליכי התבוננות והעצמה פנימיים.

המשימה שלי, כפי שאני מגדירה אותה לעצמי, היא להעצים את יכולתם של אנשים, למצות את המשאבים הפנימיים בצורה שייצר עבורם בריאות ושגשוג אישי.

פרטים להתקשרות:

נייד: 052-3443056

אתר הבית: http://www.jjacobshealth.com

אימייל: jjacobshealth@gmail.com


מאמרים באתר מאת ג'ון ג'ייקובס: