קרן בינשטיין

אמא ל-4 ילדים ומדריכת הכנה ללידה, מוסמכת "המרכז הישראלי לחינוך ללידה". מורה להילינג, מוסמכת שיאצו, רפלקסולוגיה, דמיון מודרך, טכניקות עיסוי ומגע. מעבירה קורסי הכנה ללידה, סדנאות עיסוי ומגע לאימהות ולתינוקות וסדנאות הילינג לנשים לקראת הריון, כהכנה להריון ולנשים המתקשות להרות.

ה"אני מאמין" של קרן

אני מאמינה בעוצמתה הטבעית של כל אישה וביכולתו של רוב הנשים להרות, להחזיק הריון בריא וללדת. לא תמיד המצב הוא כזה, ולכן קיימים העזרים הרפואיים – לגבות אותנו הנשים בלידה.

כשאת בהריון את שומעת המון סיפורי לידה, ולפעמים גם קוראת. חלקם מתארים לידות קלות, חלקם מתארים לידות ארוכות ומייגעות, חלקן מסתבכות ונעשות התערבותיות, חלקן לידות מכשירניות וחלק מהנשים יולדות בניתוחים קיסריים- מתוכננים ולא מתוכננים (ניתוחי חירום). אני מאחלת לכל אישה ללדת לידה בריאה, אשר תשאיר בה זיכרון של חוויית לידה חיובית.

אני מאחלת לכל אישה ללדת בכבוד, לזכות ביחס של כבוד כלפי גופה שיודע ללדת- כבוד מעצמה, מהסובבים אותה בסביבה האישית שלה וגם מהרופאים והמיילדות אותם היא פוגשת בדרך. אני מאחלת לכל אישה לעמוד על זכותה ללדת מתוך ידע- ידע אודות תהליך הלידה, ואודות האופציות הרבות אשר עומדות לפני לבחירה במהלך תהליך הלידה- הן בבית והן בבתי היולדות:

  • כיצד להניע את מפרקי האגן על מנת לסייע לעובר להתברג דרך עצמות האגן.
  • כיצד לנשום בכדי לעזור לרחם להתכווץ ולהעלות את כמות החמצן המגיעה לעובר.
  • אילו תנוחות יעזרו לקדם את תהליך הלידה ואילו לא מומלצות.
  • מהם האמצעים לשיכוך כאבים הטבעיים והרפואיים העומדים לרשותך.
  • כיצד ניתן לזרז לידה שלא באמצעים תרופתיים.
  • ועוד ועוד ועוד.

ידע זה יכול למנוע הסתבכות של לידה, דבר החשוב הן עבורך כיולדת והן עבור העובר שלך, שגם הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך. ילדך נולד אלייך. רגע מרגש וחשוב אשר יישאר בזיכרונך ובזיכרונו לאורך כל חייכם. האם יש רגע חשוב יותר עבור אדם מאשר הרגע שבו הוא נולד?

קרן מנהלת את פורום ההריון והלידה באתר.

פרטים להתקשרות:

נייד: 050-2004355

טלפון: 077-6460007

אתר הבית: http://www.laledet-beahava.co.il

אימייל: laledet@gmail.com


מאמרים באתר מאת קרן בינשטיין: