ליהי הראל

דולה מוסמכת משנת 2003 ומדריכת שיטת קיי. אני מלווה, מדריכה ומטפלת בנשים בהיריון מהרגע בו הן נכנסות להיריון ועד לרגע הקסום שהן יולדות, מיניקות ומגדלות את תינוקן.

אני רואה בכך זכות גדולה ללוות אתכן, ההריוניות, בתקופה הכל-כך משמעותית והמיוחדת. הפעילות שלי כדולה מתבצעת בבתי חולים (בעיקר ‘מאיר’ ו’לניאדו’) וגם בלידות בית. הכלים שאני נעזרת במהלך ההיריון והלידה הם: שיטת קיי, שיאצו, דיקור, צמחי מרפא, שמנים ארומאטיים, עיסוי, רפלקסולוגיה ועוד.

בעבר למדתי רפואה סינית וסיימתי בשנת 2001 מאז עברתי גם התמחות בסין בבתי חולים במחלקות גניקולוגיה וילדים. בנוסף, הוכשרתי כמדריכת הכנה ללידה , עיסוי תינוקות ועיסוי נשים בהריון ב-"דיאדה". בשנת 2007 הוסמכתי לטפל בשיטת קיי על ידי ד"ר תמר עילם מפתחת השיטה.

המוטו שלי בחיים המקצועיים, הוא להקנות ידע לאישה כדי שתדע מה נכון ומתאים לה במהלך ההיריון והלידה, היכן ללדת ואיך ללדת, ממקום של עוצמה ולא ממקום של פחד ושליטה. היום אני יודעת שיש אפשרות לתכנן את הלידה עוד בזמן ההריון כדי להגיע לחוויה טובה.

פרטים להתקשרות:

נייד: 054-5451708

אתר הבית: http://www.ladaatlaledet.co.il

אימייל: lihi.doula@gmail.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.