נעמה גבאי - דרך אור

שמי נעמה גבאי ואני רפלקסולוגית בכירה, דולה ומדריכת הכנה ללידה.

הכשרות נוספות: הנחיית סדנאות של: רפלקסולוגיה, ואבני מרפא (קריסטלים).

בוגרת מכללת רידמן תל אביב ברפלקסולוגיה, באבני מרפא (אבני קריסטל), ובג'ין שין (אקופרסורה). בוגרת ביה"ס לגניקולוגיה הוליסטית "קשת בענן" בהכנה ללידה, ליווי ותמיכה בלידה (דולה), עיסוי נשים הרות.

בקליניקה פרטית ונעימה בביתי שבהוד השרון, אני מטפלת באמצעות רפלקסולוגיה, אבני מרפא (קריסטלים), ועיסוי הוליסטי. מדריכה קורסי הכנה ללידה פרטיים בביתי, מכינה נשים ללידה באמצעות רפלקסולוגיה, תרגילי נשימה, דמיון מודרך ואבני מרפא. מלווה נשים בלידתן בבתי חולים באזור השרון והמרכז, וגם מלווה לידות בבית.

מטפלת ברפלקסולוגיה בבית אבות "המבריא" בכפר סבא, וגם מטפלת ברפלקסולוגיה במרפאת שיניים של ד"ר אורי זילברמן בפתח תקווה (במקביל לטיפול השיניים...).

אני מאמינה שלכל אדם יש כוח ריפוי פנימי, ויכולת לעזור לעצמו להיות בריא ולחיות טוב את חייו. לפעמים דרושה עזרה חיצונית באמצעות טיפולים, שיעוררו את יכולת הריפוי הטבעית, ויעזרו להחזיר את המערכות לאיזון.

קורס הכנה ללידה:

קורס הכנה ללידה פרטי, מקיף את כל נושאי ההיריון והלידה באופן מעמיק ומקצועי.

הקורס פורש בפניכם את כל הידע הדרוש לכם על מנת לעבור לידה קלה ובטוחה.

הקורס כולל גם תרגול מעשי: תרגילי נשימה (יוגית), תנוחות לידה, תרגילי תנועה לעזור בהתקדמות הלידה, עיסוי, רפלקסולוגיה, דמיון מודרך, וטיפים מצוינים למצבים שונים בחדר לידה. הקורס משלב עזרים ויזואליים להבנה טובה יותר של תהליך הלידה: ערכת הדגמה, תרשימים צבעוניים, איורים, סרט, וחוברת הכנה ללידה אישית, המסכמת את עיקר תכני הקורס.

למי מתאים הקורס? לזוגות בלידה ראשונה, לזוגות בלידה חוזרת המבקשים "רענון הכנה ללידה", לזוגות שחוו לידה קיסרית ועומדים בפני לידה רגילה, לזוגות שרוצים לנסות לידה טבעית/ פעילה, לזוגות שכמעט בטוחים שהם מעדיפים אפידורל, ולכל זוג שפשוט רוצה לדעת יותר על התהליך הנפלא של הלידה, ולהרגיש מוכן לקראת הלידה.

מה עוד? שעות הקורס גמישות לנוחיותכם, ניתן לעשות קורס מקוצר או מפגש "מרתון".

קורס הכנה ללידה מועבר בהוד השרון "דרך אור", באווירה ביתית ונעימה, על כוס משקה טעים ועוגיות תוצרת הבית.

דולה- ליווי ותמיכה בלידה:

מלווה ותומכת בכל סוגי הלידות: לידה ראשונה, לידה חוזרת, לידה טבעית, לידה רגילה, לידה עם אפידורל, לידה לאחר ניתוח קיסרי, לידה בבית.

תומכת בלידה טבעית ופעילה, מנחה אותך במצבי הלידה השונים, מלווה אותך בהקשבה מלאה לרצונותייך ולצרכייך. תומכת בך בלידה באופן מקצועי, באמצעות מגוון שיטות: רפלקסולוגיה, עיסוי, ג'ין שין (אקופרסורה), שמנים ארומתרפיים, תנוחות לידה מגוונות, תנועה, מים (מקלחות), מגע נעים, וגם מילים טובות ומחזקות.

ליווי לידה כולל:

3 מפגשים לפני לידה: 2 טיפולי רפלקסולוגיה כהכנה ללידה, ומפגש נוסף עם בן זוגך שמטרתו: בניית תוכנית לידה, תיאום ציפיות, הבנת ההתנהלות בחדר לידה והתרחישים השונים בחדר לידה, טיפים לתמיכה (של בן הזוג או כל מלווה אחרת) בשלבי הלידה השונים.

ליווי במהלך לידה: אני מגיעה ללוות אתכם בלידה כאשר נכנסתם לחדר לידה, ועד כשעתיים לאחר הלידה.

מפגש נוסף לאחר לידה נקיים בביתכם, כדי לשוחח אודות חוויית הלידה, לעבד את התהליך, וכמובן כדי שאוכל לראות את הרך הנולד פעם נוספת .

טיפולי רפלקסולוגיה:

טיפולי רפלקסולוגיה מיועדים לכל אדם הסובל מבעיה רפואית כלשהיא: כרונית או אקוטית, להרגעת חששות ומתחים, וגם לפינוק.

הטיפולים כוללים אבחון מקצועי, תשאול, התאמת מערך טיפולים אישי.

טיפולי הרפלקסולוגיה משלבים הנחת אבני מרפא (קריסטלים) על הגוף, כדי להעמיק את תהליך הריפוי הטבעי, וכדי להעצים את חוויית הטיפול.

טיפולי רפלקסולוגיה מותאמים לנשים בהריון, להכנה ללידה, ולהכנה לפני ניתוח קיסרי.

בעיות נפוצות בהיריון שניתן לטפל או לתמוך באמצעות רפלקסולוגיה:

בצקות (בצקת) ונפיחות ברגליים ובידיים, כאבי גב, כאבים באגן ובירכיים, קשיי נשימה, לחץ דם גבוה/ נמוך, עצירות, סוכרת הריון, כאבי ראש, נדודי שינה, חולשה ומחסור באנרגיה, עייפות, פחדים וחששות, חרדות מפני הלידה, ועוד...

נשים בהריון מוזמנות לקבל טיפול רפלקסולוגיה, המותאם למצבן הרפואי, בהתאם לשבוע ההיריון ולבעיה ממנה הן סובלות.

פרטים להתקשרות:

נייד: 054-7809983

אתר הבית: דרך אור: רפלקסולוגיה, הריון ולידה

אימייל: naama@derech-or.co.il

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.