שף שרון ארצי

שף מומחה לתזונה נכונה, בריאה ומבריאה. בוגר מצטיין ועם אות הוקרה על הישגיו של המסלול ללימודי שף בבית הספר לאומנות קולינארית בקיימברידג' מסצ'וסטס שבארצות הברית. במסגרת ההתמחות בבית הספר ולאחריה עבד כשף במספר מסעדות וחברות קייטרינג המובילות באיזור בוסטון, כשף פרטי ואף כיועץ חיצוני למסעדות. בנוסף ללימודי השף, השתתף שף ארצי בקורסים שונים במספר אוניברסיטאות באזור בוסטון על מנת להרחיב את הידע בתחום התזונה הבריאה והשפעת המזון על הגוף. כמו כן התמחה בתחום המטבח המולקולארי.

בנוסף לעבודתו כשף פרטי, מעביר שף ארצי סדנאות בישול בריא ומבריא לפי "עקרונות התזונה לחיים בריאים" אותם פיתח, ונהנה לחלוק מהידע ומהניסיון שצבר עם אנשים וארגונים שונים.

לפני שהחל את קריירת השף, שירת ארצי כלוחם בימ"מ (יחידה מיוחדת ללוחמה בטרור) וכחבלן במשטרת ישראל.

פילוסופית התזונה של שף שרון ארצי

סוד ההצלחה של "עקרונות התזונה לחיים בריאים", הוא האיזון כדרך חיים. על ידי שמירת האיזון בין מזון טרי ולא מבושל לבין מזון מבושל, על ידי איזון בין מזונות שונים ועל ידי שימוש במרכיבים בריאים ותבלינים נכונים אפשר להגיע למנות גורמה המספקות לגוף את מקסימום מרכיבי המזון החיוניים כל כך לתמיכה במערכות הגוף השונות.

הבעיה המרכזית שאני רואה אצל הרבה אנשים ששומעים על מזון בריא היא העובדה שרוב המזון הבריא שאנחנו מכירים הוא משעמם ואינו נצרך בהנאה. בדרך כלל, כשמתארים מנה טובה ועסיסית מדברים על סטייק ורוטב שמנת ולא על חזה עוף אורגני בציפוי 16 תבלינים וסלסה מנגו טרי אקזוטי. זאת הייתה גם הבעיה שלי ולכן החלטתי לפתח את "עקרונות התזונה לחיים בריאים" שמתמקדים ביצירת אוכל גורמה בריא.

תחומי התמחות

  • סדנאות בישול בריא ומבריא
  • הרכבת תפריט שבועי ותכנון מתכונים לפי צרכים אישיים ומצב רפואי
  • שף פרטי וארוחות גורמה למסיבות קטנות
  • ייעוץ פרטי ולארגונים לגבי תזונה מבריאה
  • ייעוץ למסעדות

פרטים להתקשרות:

אתר הבית: http://www.sharonartsi.com

אימייל: chefsharonartsi@live.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.