ענת פלדמן

אתם נחשפים למידע רב על כושר, תזונה ואורח חיים בריא, ובכל זאת ידע לא בהכרח מוביל להצלחה. עדיין לא מצאתם את האיזון המיוחד בין הגוף לנפש?

שיטת GYMINDTM מקרבת אתכם לאושר, להצלחה. לטובת שמירה על המשקל שלכם ועל בריאותכם הפיזית והמנטלית לאורך זמן, כמו גם לטובת השגת יעדים נוספים בחיים.

שיטת GYMINDTM מבוססת על השילוב של פעילות גופנית , כושר ותזונה המתאימים לכם, ושמה דגש על שימוש בכוחו של - ה MIND, זהו החלק התודעתי והתת הכרתי שאחראי להטמעה של שינויים התנהגותיים.

הנחות היסוד של שיטת GYMINDTM

הבחירה, האחריות

המודעות

אני משתמש בתודעה, בתבונה, בשילוב עם התבוננות וחיבור פנימי לטובת איזון בין הגוף לנפש.

המסוגלות

הכל אפשרי, כיון שיש ביכולתי לשבור מחסומים והחלטות מגבילות:

פחד שחוסם ומשתק. לחץ. שחרור מאמונות מגבילות כמו "אני שמנה, תמיד הייתי" "אני שכיר, וכך אשאר". "אני טיפוס עצבני", "יש לי פחד גבהים", "אני טיפוס דכאוני"...

הרצון לשינוי

הכל אפשרי כשאני מודע ומתחבר לרצון לשינוי. אני משתחרר מהחלטות ומאמונות מגבילות השפע.

"יש עוצמת נפש ביקום שאם ניתן לה להיות היא תזרום דרכנו ותיצור תוצאות מדהימות" - גנדי.

ענת פלדמן, מפתחת שיטת GYMINDTM, היא בעלת תואר בחינוך גופני במכללת וינגייט, תואר ראשון ומאסטר בחוג לצרפתית ולמדעי התרבות באוניברסיטת ת"א.

במשך שבע שנים, כדוקטורנטית בחוג לצרפתית הרצתה ענת בנושאים הקשורים לתחומי התמחותה: פילוסופיה, ארגומנטציה, תורת השיח וכוחה של המילה הכתובה.

במקביל המשיכה לעסוק באשר החלה בו עוד בגיל 17, להדריך ולאמן בתחומים מגוונים (ריקוד, אירובי, שחייה, כוח, עיצוב וגמישות) גם מחוץ לכותלי האקדמיה.

בזמן שהותה בקליפורניה התמחתה ענת בשיטות הטיפול הבאות: NLP, EFT, TLT, קאוצ'ינג ודמיון מודרך.

כשהיא מלווה ומאמנת עשרות רבות של מתאמנים המשילים ממשקלם, שומרים על התוצאות ומשנים את חייהם לטובה, מפתחת ענת את שיטת GYMINDTM לאורח חיים בריא, שיטה המחברת בין הפעילות הפיזית לאימון המנטלי לטובת האיזון בין הכושר והאושר.

בין עיסוקיה:

  • ועצת הבריאות של מגזין "מנטה" וכותבת מדור ה"כושר" כמו גם כתבות בנושאי "גוף נפש".
  • כתבת ויועצת במגזין "מכביתון"
  • מנהלת פורום "כושר גופני" באתר Ynet של ידיעות אחרונות.
  • עורכת וכותבת הפרק "הגוף בתנועה" של אינציקלופדיית "נשים לגופן", בקרוב יוצא לאור.
  • מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגי בית
  • מאמנת ומטפלת ביחידים ובזוגות בשיטת GYMINDTM, בסטודיו בתל מונד.
  • ענת נשואה ואמא לשלושה בנים

פרטים להתקשרות:

אתר הבית של ענת פלדמן: http://www.gymind.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.