עופר אטד

מאמן אישי ועסקי בעל תואר דוקטור בהתנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב.

בנוסף, ד"ר אטד הוא המאמן היחיד בארץ אשר הוסמך בתואר האקדמי הגבוה והמוערך ביותר בעולם בתחום האימון האישי - תואר שני, M.A. Coaching Psychology מאוניברסיטת סידני באוסטרליה.

בוגר התכנית למאמנים במגמת פסיכותרפיה, בביה"ס לעבודה סוציאלית, באוניברסיטת ת"א.

מלמד קורסים בפסיכולוגיה חיובית ויסודות האימון (Coaching), במסגרת לימודי התואר הראשון, במכללת עמק יזרעאל ובמרכז האקדמי פרס. מלמד קורס "ניהול עצמי לאורח חיים פעיל ובריא" במסגרת התוכנית לתואר שני בחינוך לפעילות גופנית ובריאות במכללת סמינר הקיבוצים. מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי קידום בריאות, איכות חיים ויישומי פסיכולוגיה חיובית בחינוך ובעולם העבודה.

בוגר קורס מדריכי חדר כושר ובעל הסמכה בתזונת ספורט (ISSA). חבר בארגון המאמנים והיועצים של אוניברסיטת סידני, אוסטרליה. מאמן בעברית ובאנגלית.

בעל ניסיון באימון של עשרות לקוחות, בעלי מגוון מטרות ואתגרים.

בעל ניסיון נרחב בעבודה בארגונים בתחום העצמת הפרט ברמה הארגונית ובמישור האישי.

אני מאמין ותחומי פעילות

האימון האישי והוא שותפות מקצועית מתמשכת בין מתאמן למאמן, שמטרתה לסייע למתאמן לברר את מטרותיו ויעדיו ולשפר את ביצועיו ואיכות חייו האישיים ו/או המקצועיים. עוצמתו של תהליך האימון טמונה בשותפות זו וביכולתו של המאמן להבטיח כי המתאמן נשאר ממוקד ומחויב למטרה, כמו גם לערכיו ולצרכיו.

האימון האישי מתמקד בהווה ובמטרות המתאמן בעתיד, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית: שאיפותיו, חלומותיו, קשריו, כישוריו, יחסיו והמעגלים השונים בחייו (חברים, משפחה וכד').

הנחת הבסיס בתהליך האימון היא שהידע והיכולות קיימים אצל המתאמן (גם אם בתחילה הוא אינו מבחין בהם, או אינו מאמין ביכולתו) ולכן התשובות לא יבואו מהמאמן, אלא מהמתאמן.

בנוסף לאימון האישי מציע עופר אימון ייחודי במתכונתו, "אימון לחיים בריאים". באימון לחיים בריאים יוצר עופר מעטפת אימונית ייחודית, המכילה את מגוון הידע והכלים מתחומי הכושר והספורט, האימון לחיים, התזונה והפסיכולוגיה. מעטפת זו תומכת ומסייעת ליצירת שינוי אמיתי ומהותי בדפוסי החשיבה, המנחים ומכוונים אותנו בחיים. שינוי בדפוסים אלה הוא חיוני להצלחת תהליכי שינוי בכלל ובמטרות בעלות אופי בריאותי בפרט.

אימון לחיים בריאים מתאים למגוון רחב של אנשים ובמיוחד לאלו המעוניינים לשפר את בריאותם, איכות חייהם והמתמודדים עם מטרות כגון: ירידה במשקל, שינוי הרגלים עקב מצב רפואי, התמודדות עם מחלה כרונית ועוד.

מגיע לכם לעשות שינוי אמיתי ולתמיד! בואו נעשה אותו יחד!

פרטים להתקשרות:

נייד: 052-2785383

דף הבית: http://www.oferatad.com

אימייל: oferatad@gmail.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.