מגזין פרקטיקל - המאמן הכתוב שלך לאורח חיים בריא

מגזין פרקטיקל הוא מגזין ששם לעצמו למטרה לקדם אורח חיים בריא בקרב האוכלוסייה. למגזין קונספט ייחודי של חיבור בין עולם המושגים של האימון לבין עולם התוכן של אורח חיים בריא, במהדורה כתובה. הקונספט הייחודי בא לידי ביטוי בלוגו, בעיצוב, באופן העריכה ובשילוב הנושאים.

התכנים במגזין כוללים, בין השאר, כתבות בנושאים מגוונים: תזונה, פעילות גופנית ושינוי התנהגות, עדכון על מחקרים, מתכונים (בגרסה רגילה ובגרסה בריאותית) ועוד.

שם המגזין והלוגו שלו מעידים על מהותם הפרקטית, מה שמבדיל אותה ממגזינים אחרים בתחום. הספירלה היא המוטיב המלווה של מגזין "פרקטיקל" והיא מייצגת תהליך של שינוי שמתקדם כלפי מעלה בתנועה מתמדת, בלתי ניתנת לעצירה ושאיננה מסתיימת לעולם! התנועה הספירלית כלפי מעלה מאפשרת לנו לאסוף את הכוח הדרוש לנו, גם כשאנחנו מוצאים עצמנו בצומת של התמודדות עם אתגרים או קיפאון, כדי להמשיך בתהליך בונה של התחדשות, צמיחה והצלחה.

המגזין ערוך ומעוצב בדרך מיוחדת כאשר 3 צבעי הספירלה (חום, ירוק וסגול) שזורים בו כחוט השני. הצבע החום מהווה את הבסיס ואת התיאוריה של כל נושא, הצבע הירוק המשמש לחלק הלמידה והצבע הסגול כולל טיפים פרקטיים אותם יכול הקורא להתחיל ליישם במטרה לשפר את אורח חייו.

מערכת המגזין והכותבים, כולם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בישראל, העוסקים במקצועות הבריאות וההתנהגות ובתחומים המשיקים להם.

פרטים להתקשרות ולהזמנת החוברת:

מאמר לדוגמא מהמגזין: http://www.orlyziv.com/doc/practicalwaist.pdf

טלפקס: 03-5403569

אימייל: orlyziv@zahav.net.il

דואר: ת.ד. 1099 רמת השרון 47110

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.