נעמי ברזילי-תאני

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה B.Sc ודיאטנית קלינית מטעם האוניברסיטה העברית (ביה"ס לתזונה בפקולטה לחקלאות ברחובות) ותואר שני (מוסמך) M.Sc במטבוליזם ותזונת האדם מטעם האוניברסיטה העברית (ביה"ס למדעי הרפואה). בנוסף לכך, עברה נעמי השתלמויות והכשרות רבות ובינהם: השתלמות כיועצת תזונה ופעילות גופנית וקורסים לטיפול בנושא השמנה והתנהגויות אכילה תוך התייחסות לגורמים פסיכולוגיים, רגשיים ונפשיים המניעים לאכילה עודפת.

נעמי החלה את עבודה כדיאטנית קלינית כבר בשנת 2000 ומאז הספיקה לעבוד בבית החולים "שיבא" בתל-השומר, בסטודיו C וכדיאטנית עצמאית בקופ"ח כללית. בנוסף לכך, שימשה כמרצה במסגרת ביה"ס להכשרת מאמנים ומדריכי חדר כושר במכון וינגייט וכיום היא ממשיכה להרצות במסגרות שונות לקהל הרחב. נעמי אף שימשה כמנהלת התוכן באתר עמותת ע.ת.י.ד (אתר מקצועי המיועד לדיאטניות, לעוסקים בתזונה ולקהל הרחב). ובנוסף היא מספקת יעוץ תזונתי ומלווה את פעילותם של חברות מזון שונות.

כיום מקבלת נעמי לקוחות בקליניקה הפרטית בישוב קדימה שבשרון. במסגרת זאת, מייעצת ומטפלת נעמי בילדים ובמבוגרים, תוך מתן דגש לתזונה נבונה ומאוזנת באמצעות הקניית הרגלי אכילה בריאים ונכונים.

האני המאמין של נעמי הוא, שדיאטה היא אורח חיים ולכן היא חייבת להיות ידידותית, קלה לביצוע וכזאת שתספק מענה להעדפות המזון של האדם. זאת על מנת שהדיאטה תצליח להשתלב באורח חייו של המטופל, תאפשר בחירה ותמנע מלהכתיב לאדם הגבלות ואיסורים. לטעמה, רק כך מתאפשרת התמדה בתוכנית התזונתית לאורך זמן.

מטרת הטיפול היא לסייע למטופלים לעבור תהליך של שינוי אמיתי וקבוע בצורת החשיבה ובהרגלים -שבעקבותיו ירגישו טוב עם עצמם ועם גופם. המטופלים מקבלים כלים שמסייעים להם לעשות את הבחירות הנכונות עבור עצמם ורוכשים הרגלים חדשים שמאפשרים להם להגיע למשקל המתאים לגופם והחשוב מכל, לשמור עליו לאורך זמן. הטיפולים מתבצעים במסגרת פגישות אישיות בהם נעמי לומדת להכיר את האדם שמולה- את אורח חייו ואת התנהגויות האכילה המאפיינות אותו וזאת במטרה "לתפור" לו את תוכנית הטיפול האופטימאלית עבורו. כלומר, תוכנית דיאטה אישית המותאמת לאורח חייו, להעדפות המזון שלו ולכמות הקלוריות לה גופו זקוק תוך התייחסות לבעיות בריאות אם אלו קיימות.

תחומי התמחות עיקריים:

  • ייעוץ בתזונה והרכבת תוכנית דיאטה אישית (בדיקת קצב חילוף חומרים במנוחה לצורך התאמת תפריט אישי).
  • טיפול בעודף משקל (מבוגרים וילדים).
  • טיפול תזונתי במחלות: סוכרת, עודף כולסטרול, יתר לחץ דם.
  • יעוץ מקצועי לגופים וחברות מזון.
  • מתן הרצאות לקהל הרחב, קבוצות וחדרי כושר.
  • ייעוץ והכוונה בנוגע לנטילת תוספי תזונה.

פרטים להתקשרות:

נייד: 052-2341748

אתר הבית: http://www.lightneasy.net

אימייל: neomibt@netvision.net.il

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.