סיגל גולדברג

קצת על עצמי

דיאטנית קלינית מזה 17 שנה. בוגרת תואר ראשון Bsc במדעי התזונה. בוגרת תואר שני בתזונה בריאות והתנהגות (MAN ) מאוניברסיטת חיפה. בעלת תעודה בלימודים של תזונה על פי הרפואה הסינית מבי"ס מירב.

במהלך השנים עבדתי בין היתר כדיאטנית בבית חולים וולפסון, כדיאטנית של אחוזת יערות הכרמל, דיאטנית בבית אבות במרכז ובסטודיו C. בשנים האחרונות עובדת בקליניקה פרטית באזור מגורי ביישוב בעמק חפר.

אני מאמין

בעבודתי אני משלבת תחומי טיפול שונים, על מנת להגיע להתאמת התוכנית לכל מטופל. מתוך מחשבה שלמרות הדמיון הרב בינינו, כל אחד מאיתנו שונה מהאחר. לשוני פנים רבות: בסגנון החיים , בהעדפות, במצב הבריאותי, בדברים שאנחנו לא מוכנים לוותר עליהם ובאלו שאנחנו יכולים ללמוד לשנות.

עבודה בתחום התזונה הקלינית המסורתית, בתוספת התאמות וכלים מתחום התזונה הסינית מאפשרת ראיה כוללת יותר והתאמה טובה יותר לצרכים שלכם. בשנים האחרונות בעקבות הבנה שאין שלם בלי הצד ההתנהגותי, למדתי לתואר שני שמשלב תיאוריות התנהגותיות. בפועל כלים להתמודדות עם אכילה רגשית כמו CBT, מודלים ליצירת שינוי וכלים למניעת נפילה בטיפול התזונתי משמשים אותי לאורך הטיפול.

למודי הניסיון שבנו יודעים שגם אם הצליחו בעבר לרדת/לעלות במשקל (תלוי ביעד) המסע עוד לא הושלם. המטרה היא כמובן השגת היעד, והדרך לא פעם ארוכה ומאתגרת, אך יש גם חשיבות לא פחותה בהפנמתו ושמירה על התוצאות. יצירת שינוי מחשבתי ושינוי באורח החיים הוא אפשרי. היעד שלי ללוות לאורך המסע הזה עד להשגת המטרה.

הייעוץ מתאים לכלל האוכלוסייה ומותאם לצרכים המשתנים לאורך החיים. עבודה על ירידה או עלייה במשקל ,התאמה למצבי בריאות שונים ולבעיות רפואיות . המטרה היא לבנות ביחד מסגרת תומכת , במטרה לעמוד ביעדים השבועיים עד להשגת היעד ושמירתו.

פרטים להתקשרות

נייד: 054-7780752

אימייל: sigalgold@hotmail.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.