נטע חן ליבנה

שלום, שמי נטע ואני דיאטנית קלינית ומאמנת כושר אישית.

במשך שנות עבודתי כדיאטנית רכשתי ניסיון עשיר בייעוצים אישיים לכלל האוכלוסיה. בעבר עבדתי כדיאטנית ברשת "הולמס פלייס" ו"סטודיו C" שם עסקתי רבות בטיפול פרטני בבעיות השמנה, טיפול במחלות כרוניות ככולסטרול, יתר לחץ דם וסוכרת מבוגרים.

כמו כן בעלת ניסיון עשיר באימון תזונה לספורטאים. בעברי ייעצתי לשחיינים מהליגה הישראלית, בניהם שחיינים מ"הפועל עירוני הוד השרון", "בני הרצליה" ועוד.

בנוסף, בעבודתי במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל, שם צברתי ניסיון רב בטיפול בילדים ובני נוער.

עם השנים רכשתי הבנה מעמיקה בטכניקות טיפול פסיכולוגיות שונות בינהן טיפול קבוצתי, טיפול קוגנטיבי (CBT) ובימים אלו אני מסיימת קורס מאמנים בשיטת NLP.

הייעוצים עימי מתקיימים בקליניקה נינוחה בתל אביב.

תחומי התמחות:

  • הרזייה
  • תזונה בהריון
  • סכרת הריון
  • תזונה במחלות כרוניות כגון: סוכרת, יתר לחץ דם, מחלות לב
  • תזונת ספורטאים
  • טיפול משפחתי להרזיה ותזונה בריאה בבית
  • תזונת ילדים ובני נוער

אני מאמינה שהדרך להצלחה מתחילה בהחלטה ורצון לשינוי. בתהליך עבודה משותף נגיע לשינוי באורח החיים והרגלי התזונה. במהלך הטיפול תקבלו את מגוון הכלים הדרושים לממש את ההחלטה שלכם ולהוציאה לפועל.

השיטה שלי פשוטה וקלה ליישום. תוכלו להמשיך ליהנות מהחיים ולרדת במשקל, להטמיע הרגלי תזונה בריאים אשר יתמכו במשקל הרצוי ותיהנו מליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך!

אף פעם לא מאוחר להגשים את החלום להראות ולהרגיש הכי טוב שאת רק יכולה!

את אחראית על האושר שלך! את מסוגלת לשנות את חייך!

פרטים להתקשרות:

נייד: 0524-472830

אתר הבית: http://www.netadieta.com

אימייל: thin4good@gmail.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.