טלי גולדנברג

דיאטנית קלינית העוסקת מתחום משנת 2004. בעלת תואר ראשון במדעי התזונה מבית הספר למזון בתזונה של האוניברסיטה העברית בירושלים, ובעלת תעודה להנחיית קבוצות. מתמחה בתחום ההרזיה דיאטה ושינוי הרגלי אכילה. מטפלת בקליניקה פרטית וכן במסגרת "מכבי שירותי בריאות".

מנחת סדנאות לשינוי הרגלי אכילה וירידה במשקל ומלווה קבוצות לטיפול בסוכרת וקבוצות לגמילה מעישון. מרצה ב"רידמן" – בית הספר לרפואה משלימה בתל אביב ומרצה במגוון נושאים הקשורים לתזונה לקהל הרחב.

מתמחה ב:

  • טיפול בהשמנת יתר למבוגרים, בני נוער וילדים .
  • טיפול במחלות כרוניות :סוכרת, יתר לחץ דם ומחלות לב, כולסטרול גבוה.
  • ייעוץ לבעיות במערכת העיכול.
  • צמחונות.

אני מאמין:

בניית תוכנית שמאפשרת לך באמצעות המשאבים הקיימים לך להצליח במטרתך עם דגש על מה כן אפשר ופחות על מה לא.

אני מאמינה שכאשר התהליך מלווה בתחושת ויתור מתמיד וסבל, יהיה בלתי אפשרי לקצור הצלחה. אך אם התחושה היא מסוגלות, מציאת משאבים פנימיים ועבודה המשלבת שינויי תפיסה התנהגותיים והעצמה אישית- השמיים הם הגבול.

ידע תיאורטי בתזונה הוא בעל ערך גדול- אך מסגרת תומכת ומלווה ושינוי "שפת" חשיבה מ"חייב" ו- "צריך" ל- "יכול" ומסוגל – חשובים לא פחות ומאפשרים מסגרת משלימה – גוף ונפש.

אני מזמינה אותך ביחד עמי לצעוד לדרך שתגשים את מטרותייך ותאפשר לך לשמר אותם.

פרטים להתקשרות:

קליניקה: רמת אביב - מרכז טורטשינר 1 תל אביב.

נייד: 054-4909237

אימייל: taligolden@gmail.com

אתר הבית: http://www.dietali.co.il

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.