ברק אשכנזי

דיאטת ברק הינה תכנית לירידה במשקל ואימון לאורח חיים בריא מהמובילות בישראל. הדיאטה היא פרי פיתוחו של ברק אשכנזי, מומחה לתזונה רפואית ובעל תואר BS.c R.D

התוכנית מעניקה כלים ודרכים חדשניות להתמודדות עם בעיות במשקל עודף וטיפול בהפרעות אכילה. התוכנית מלמדת את עקרונות התזונה הנכונה ומסייעת בבניית הרגלי אכילה טובים ובריאים.

תוך זמן קצר ובתנאי שוק אתגריים, פרצה דיאטת ברק למרכז בימת הדיאטות בישראל, וכיום היא מפעילה תהליכי אימון לירידה במשקל ואורח חיים נכון במסגרות רבות ולמגוון רחב של גילאים, כולל ילדים ובני נוער. אנו גאים לומר, כי בזכות דיאטת ברק, אלפי אנשים נהנים כיום מחיים איכותיים וטובים הרבה יותר. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

ברק אשכנזי B.Sc R.D

מומחה לתזונה רפואית לירידה במשקל, תזונת ספורט , ותזונה המותאמת לצרכים פיזיולוגיים שונים. בעל התמחות בטיפול בסוכרת, כולסטרול, יתר לחץ דם והשמנת יתר קיצונית.

תוכנית התזונה להרזיה לפיה פועל ברק מציעה הזדמנות ייחודית להתמודדות עם עודף משקל, טיפול בהפרעות אכילה וחשיפה לעקרונות התזונה הנכונה. דרך הטיפול כוללת את כל המרכיבים החיוניים להצלחה מלאה בדיאטה ולשמירה על המשקל. בנוסף מרצה ברק אשכנזי בכנסים לאנשי מקצוע, לקהל הרחב ולספורטאים.

"בהצטרפותכם למעגל הלקוחות הרחב של דיאטת ברק, לא רק שתתחילו לשלוט על הבריאות והמשקל שלכם, אתם גם תעזרו לנו לעשות את התזונה טובה יותר. המדע משתנה ומשתפר כל הזמן, ואני רואה בדיאטה הזו כמהפכה. ככל שאני רוכש מידע חדש על הצרכים התזונתיים המותאמים לכל אדם, אני מסוגל לשפר את הדיאטה ואת היכולת שלי לעזור לכם בהתאם".

בברכה,

ברק אשכנזי.

פרטים להתקשרות:

סניפים:

  • רחוב פרישמן 30, תל אביב.
  • רחוב דודו דותן 2, נתניה.
  • רחוב הרצל 18, חדרה.

נייד: 1-700-70-10-66

אתר הבית: http:// www.barakdiet.co.il

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.