הילה גפן

בוגרת תואר ראשון BSc במדעי התזונה, מכללת תל חי. את ההתמחות הקלינית עשתה הילה בבי"ח רבקה זיו בצפת, במכבי שירותי בריאות ובלשכת הבריאות. חברה בעמותת עתי"ד - עמותת הדיאטנים והתזונאים בישראל.

עובדת כדיאטנית מבוגרים ובני נוער בקופת חולים לאומית ובמועדון הכושר הולמס פלייס, מנחת סדנאות לירידה במשקל ולניהול אורח חיים בריא ועוסקת במתן ייעוצי תזונה אישיים הכוללים:

  • טיפול בעודף משקל ובהשמנה, ייעוץ תזונתי לנשים בהריון, נשים מניקות ,חזרה לגזרה לאחר לידה, תזונת ספורט.
  • התייחסות למצבים בריאותיים, כגון: סוכרת, יתר לחץ דם, רמת שומנים גבוהה בדם, בעיות במערכת העיכול, צליאק, רגישות לגלוטן, צמחונות וטבעונות, מחלות לב וכלי דם וכו'
  • לימוד והקנייה של הרגלי אכילה בריאים, תוך התייחסות להיבטים התנהגותיים המשפיעים על הבחירות התזונתיות שלנו.
  • בניית תפריט בהתאמה אישית המשתלב עם סדר היום לשמירה על תוצאות ארוכות טווח.
  • התמודדות עם מצבים שונים, כגון: אכילה במסעדות, באירועים, בחגים, בסופי שבוע, התאמת תזונה לפעילות הגופנית ועוד.

אני מאמין

אני מאמינה שחשוב ליהנות מאוכל ולא להגביל את עצמינו למבחר מצומצם של מזונות או לכל דיאטה קיצונית אחרת אשר בטווח הארוך רק תגרום נזק. כל אחד יכול להצליח ולהגשים את מטרותיו, המטרה שלי היא לעזור לך למצוא את הדרך המתאימה לך!

ירידה במשקל ושמירה על התוצאות לאורך זמן הוא תהליך של למידה. מפגשי המעקב מספקים מסגרת תומכת בה לכל מטופל מותאמת תוכנית אישית בהתאם למטרותיו, זיהוי נקודות הקושי ומתן כלים המסייעים לשמירה על בריאות ומשקל מאוזן לאורך זמן.

אני מזמינה אותך ללמוד לעשות את הבחירות הנכונות ולסגל הרגלים בריאים בצורה קלה ליישום כחלק מאורח חיים בריא.

אזור העבודה: כרמיאל ויישובי משגב. הטיפולים ניתנים בבית הלקוח.

צור קשר - נייד: 052-6292998

אימייל: hilabasis@gmail.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.