גליה פינקל

גליה פינקל, דיאטנית קלינית B.Sc ,מומחית לטיפול בהשמנה והתנהגויות אכילה דרך אכילה אינטואיטיבית. בעלת נסיון רב ביעוצים אישיים באימון להרזייה, שינוי הרגלים ואורח חיים ובהנחיית קבוצות ובעלת קליניקה פרטית, באיזור פתח תקוה.

השכלה

בוגרת תואר ראשון בתזונה, בפקולטה למדעי המזון ואיכות הסביבה, האוניברסיטה העברית, רחובות. את ההכשרה המקצועית רכשה גליה בבית החולים תל השומר ובלשכת הבריאות, נתניה. גליה אף השתלמה בקורס "Nutrition Therapy" משפת הדיאטה לשפת האכילה האינטואיטיבית, אוניברסיטת תל אביב, לימודי חוץ, ובקורס "הגישות החדשות להתמודות עם השמנה ובעיות אכילה", כמו כן, עשתה קורס הנחיית קבוצות באוניברסטית תל אביב, והשתלמויות נוספות בסוכרת ונפרולוגיה.

רקע תעסוקתי

כיום עובדת גליה בקופת חולים מאוחדת כדיאטנית מבוגרים. כדיאטנית ילדים בשירותי בריאות כללית. עובדת ברשת החיטוב וההרזיה סטודיו סי ובעלת קליניקה פרטית בפתח תקווה. גליה מעבירה סדנאות לתזונה נכונה והרזייה. בעבר רכשה נסיון רב בעבודה בבית החולים וולפסון במחלקות כירורגית ופנימית ובבתי אבות בארץ.

תחומי התמחות:

כאמור גליה היא בעלת קליניקה פרטית בה היא מקבלת לקוחות באזור המרכז. לחלופין מגיעה גליה בתיאום מראש לבית הלקוח, לטיפול משפחתי. להלן מגוון הטיפולים והאוכלוסיות בהם גליה עוסקת:

  • אימון אישי לתזונה נכונה ואורח חיים בריא- לטיפול בהשמנה, עודף משקל ותת משקל.
  • יעוץ תזונתי ותוכנית הרזייה אישית.
  • תזונה למחלות שונות- כמו סוכרת, יתר לחץ דם, שומנים בדם (כולסטרול, טריגליצרידים), מחלת כליות כרונית, מחלות מעי דלקתיות.
  • תזונה לבעיות עיכול שונות- בטן נפוחה, גזים, עצירות, כאבי בטן.
  • תזונת ילדים ובני נוער- השמנה, כשל בשגשוג, גובה נמוך, בעיות אנדוקריניות והפרעות אכילה.
  • תזונת נשים- נשים לפני לידה, בתקופת ההריון וההנקה, בגיל המעבר
  • יעוץ בצמחי מרפא ותוספי מזון.
  • הנחיית קבוצות הרזייה.
  • טיפול משפחתי בבית הלקוח- (באזור פתח תקווה).

אני מאמין

שלום , שמי גליה ואני מטפלת בתזונה באימון אישי דרך אכילה אינטואיטיבית והקשבה לצרכים שלנו. אני מאמינה כי תזונה נכונה ומאוזנת היא חלק בלתי נפרד מה- Well Being שלנו. אני מאמינה כי אימון לתזונה ולאכילה נכונה הוא תהליך- תהליך של שינוי הרגלים שצריך להיות נעים ידידותי, קל וניתן ליישום ולהתמדה לאורך זמן. לא עוד דיאטות של אסור ומותר, אלא בחירה, גיוון, הקשבה, אהבה ולקיחת אחריות. אכילה שתתמקד בהקשבה פנימה, לצורכי הגוף ולא עוד הקשבה לתכתיבים חיצוניים.

מטרתי כדיאטנית וכמטפלת היא לעזור לך, להרגיש טוב יותר. על ידי מציאת מנגנון הרעב והשובע, איזונך ברמה הבריאותית, סיוע בשינוי החשיבה, הרגלי האכילה ואורח חיים בריא, צעד אחר צעד. אני מתאימה את תוכנית ההרזיה אלייך, על פי העדפותייך צרכייך ואורח חייך. הטיפול מבוסס על ידע מקצועי נרחב, טכניקות לשינוי התנהגותי, והעלאת המודעות. בשילוב ע"פ צורך בצמחי מרפא, דמיון מודרך ומדיטציות.

לטיפול אצלי יש ערך מוסף, שינוי זה שמקורו בהקשבה פנימה כלומר, פיתוח מודעות עצמית גבוהה יותר משפיע עלינו לטובה גם בתחומים אחרים בחיים. וזו ההנאה שלי. אני מאמינה כי אנו יוצרים את המציאות בה אנו חיים. אני מזמינה אותך, להתחיל במסע-

"גם מסע של אלף מייל מתחיל בצעד אחד... "

אשמח לראותך!

פרטים להתקשרות:

נייד: 052-6135807

אתר הבית: http://www.gdiet.com

אימייל: galiafinkel@gmail.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.