ענת קייזמן

דיאטנית קלינית מוסמכת ,M.A בוגרת תואר ראשון בחוג למדעי התזונה מטעם האוניברסיטה העברית ותואר שני בהצטיינות בחוג למדעי הזקנה (גרונטולוגיה) מטעם אוניברסיטת חיפה. בנוסף, התמחתה בקורס לתזונה בנושא "טיפול בהשמנה ומניעתה" (Obesities Treatment and Safety) ב- Institut Superieur de Lalimentation, בעיר פריז שבצרפת. כמו כן, עברה השתלמויות בנושא באימון אישי להעצמת המטופל, לשינוי התנהגותי בשיטתNLP והתאמת תוכניות אימונים במסגרת אורחות חיים ולחולי סכרת.

בעלת ניסיון רב בתחום ועובדת כיום כדיאטנית בצה"ל, בקופת חולים כללית ובמגזר הפרטי במסגרת של ייעוצים פרטניים, הנחיית סדנאות ומתן הרצאות. מטפלת במגוון האוכלוסיות החל מילדים, מבוגרים וקשישים ומתמחה בתזונה בסוכרת, בהשמנה ובגיל השלישי.

תחומי התמחות

 • טיפול בסוכרת –הדרכת קבוצות, ייעוץ פרטני והתאמת תוכנית אימונים. שכיחות מחלת הסוכרת הולכת ועולה עם השנים וכך גם הסכנות שבמחלה. איזון הסוכר מתאפשר על ידי התאמת תוכנית תזונתית אישית למצבו של המטופל ואורח חייו. התזונה במחלת הסוכרת היא החשובה ביותר בשילוב תרופתי במידת הצורך וככל שהאיזון מתאפשר מוקדם יותר, כך סיבוכי המחלה והחמרתה פוחתים.
 • טיפול בהשמנה –התאמת תוכנית אישית לשינוי הרגלים ואורחות חיים תוך ליווי צמוד, מתן תמיכה וזמינות של המטפל.
 • תזונת קשישים-לתזונה בגיל מבוגר השפעה מכרעת על המצב הבריאותי ואיכות והארכת החיים של הקשיש. חשיבותה של התזונה בגיל השלישי אינה מוטמעת מספיק בתודעה שלנו והחל מגיל 60 ההמלצות התזונתיות מעט משתנות ואכילה לא מאוזנת עלולה להיות מסוכנת.
 • טיפול באיזון יתר לחץ דם, שומנים בדם וסוכר.
 • הנחיית סדנאות והדרכות לשינוי אורחות חיים בהשמנה ובסוכרת.
 • מתן הרצאות בנושאים שונים כגון השמנה, סוכרת, שומנים בדם ותזונה בגיל השלישי.

"אני מאמין"

 • איזון היא מילת המפתח- ללמוד מהי אכילה מאוזנת ונכונה המשלבת את כל מרכיבי התזונה ההכרחיים לבריאותינו, התמודדות עם קשיים הצלחות ושינויים שלא דרך האוכל, החזרת השליטה לידיים שלנו.
 • אין יותר דיאטות -תזונה בריאה היא דרך חיים, במקום לומר "דיאטה" יש לומר אורח חיים מאוזן ובריא.
 • שינוי אורחות חיים פירושו שינוי הרגלים- זהו תהליך ארוך הדורש למידה מעמיקה וסבלנות מצד המטופל , מסגרת תומכת וליווי מקצועי צמוד של מטפל.
 • דיאטות בזק וירידות מהירות במשקל מוכיחות את עצמן שוב ושוב ככישלון חרוץ, כדי להצליח בחיים ולהגיע לתוצאות אין קיצורי דרך.
 • אכילה ורגש שזורים אחד בשני. רגש (לרוב שלילי) מוביל לאכילה כפיצוי וההיפך, אכילה מופרזת מובילה לרגש שלילי כך שזהו מעגל ללא מוצא. חשוב לצאת מהמעגל הזה וללמוד להתמודד עם שגרת החיים על כל האספקטים שבה כולל הפיתויים שעוטים אותנו מכל עבר- עבודה, אירועים משפחתיים, חגים, המסגרת המשפחתית.

אני אלווה אתכם באופן אישי בדרך לשינוי הרגלים ואורחות חיים ויציאה ממעגל האכילה הרגשית על ידי התאמת תוכנית אישית הכוללת ליווי מקצועי צמוד, תשאול מקיף והרכבת תוכנית תזונתית, מדידות משקל והיקפים, תמיכה נפשית וזמינות שלי. אציע לכם מסגרת תזונתית אישית שתאפשר לכם איזון פיזי ונפשי ומכאן האפשרות להתקדם בתהליך בתחושה טובה ורגועה ללא "איסורים" או חסכים למיניהם. האמונה שלי היא בביצוע שינויים הדרגתיים ולא קיצוניים, בתוך שגרת החיים. זהו המתכון להצלחה ולשמירה על התוצאות לאורך זמן. התקדמות בצעדים קטנים מובילה בסופו של דבר לצעד אחד גדול.

לאכול נכון זה הכרח קיומי!!

פרטים להתקשרות:

נייד: 054-2343393

אתר הבית: http://www.diet4me.co.il

אימייל: anatdiet@gmail.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.