נטע מלחי

דיאטנית קלינית מוסמכת המתמחה בתזונת נשים, נשים בהריון ולאחר לידה.

בעלת תואר B.Sc במדעי התזונה מהאוניברסיטה העברית ובוגרת תוכנית הנחיית קבוצות מאוניברסיטת תל אביב. בעלת נסיון רב שנים בייעוץ תזונתי אישי, בהנחיית סדנאות קבוצותיות לשינוי הרגלי אכילה וירידה במשקל ובהנחיית סדנאות בריאות.

הייעוצים האישיים מתקיימים בקליניקה בתל אביב ונותנים מענה למטרות שונות כגון: הפחתה במשקל, מעקב תזונה ומשקל בהריון, תזונה לאחר לידה ובהנקה, התאמת תזונה למתאמנים, טיפול בבעיות בריאות שונות (כגון יתר כולסטרול, יתר טריגליצרידים, סכרת, אנמיה, רגישות במערכת העיכול) ועוד.

אני מאמין

אני מאמינה בכך שלכל אחד יש את הכוח והיכולת להשפיע על איך שהוא נראה ומרגיש, מסגרת מקצועית ותומכת עוזרת לנו לעשות את השינוי בעצמנו.

אודות התוכנית

אני מזמינה אותך להשיג את מטרותיך בדרך פשוטה ונוחה, ללא ספירת קלוריות או נקודות.

הייעוץ המקצועי, ההתאמה האישית, התמיכה והמסגרת ייאפשרו לך לשנות את הרגלי האכילה, להגיע לתוצאות הרצויות והכי חשוב – להצליח לשמור עליהן לאורך זמן.

לכל מטופל נערך תשאול ואבחון מקיף על מנת לקבוע את מטרות הטיפול ומותאם תפריט באופן אישי על פי המטרות שנקבעו, סדר היום, ההעדפות האישיות, רמת הפעילות הגופנית והמצב הבריאותי.

מאחר ורבים "יודעים את כל התיאוריה" אך מתקשים ליישם ולהתמיד לאורך זמן, אני ממליצה על מסגרת של מפגשי מעקב, התורמת להעלאת המוטיבציה וההתמדה בתהליך.

המפגשים כוללים מעקב מדידות מקיף, למידת הרגלי אכילה נכונה ואיזון נכון בין אבות המזון, זיהוי נקודות התורפה ושעות המשבר ולמידה כיצד ניתן להתמודד עמם.

מגוון עיסוקי

  • בעלת קליניקה פרטית בקיבוץ העוגן, ישובי עמק חפר
  • דיאטנית ותיקה ברשת החיטוב וההרזיה הנשית "סטודיו C"
  • אחראית תחום התזונה באתר Infomed
  • דיאטנית "גוף ראשון" – מועדון כושר ובריאות בתל אביב
  • מנחת קבוצות הרזיה וסדנאות אורח חיים בריא בחברות מובילות
  • מרצה במסגרות שונות

פרטים להתקשרות:

נייד: 054-5224754

אימייל: netta_m@015.net.il

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.