חדוה בן משה

דיאטנית קלינית, בעלת תואר שני מאוניברסיטת ויטס, דרום אפריקה. ומאמנת להרזיה ולאורח חיים בריא (מגמת פסיכותרפיה אוניברסיטת ת"א) בגישת "הכל בראש". כמו כן, חדוה בוגרת של ההכשרות הבאות: תזונה טבעית (מכללת רידמן לרפואה משלימה), תזונת ספורט ( אוניברסיטת ת"א), מדריכת סכרת (בי"ס לרפואה אוניברסיטת ת"א), הפרעות אכילה ( בי"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בר אילן), קורסים בפסיכולוגיה של השינוי (עמותת עתיד ומשה משעלי) והנחיית קבוצות (בי"ס לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת ת"א).

כיום, מנהלת חדוה קליניקה פרטית ואף משמשת כמרצה לתזונה במכללה בקורסים הבאים: תזונה נבונה, גישות לירידה במשקל וקשר בין תזונה ומצבים נפשיים. קורסים המקבלים פידבק נלהב מהסטודנטים. כמו כן, היא מעבירה הרצאות לקהל הרחב, ארגונים, אוניברסיטת ת"א ובר אילן.

במשך שנים רבות היתה בעלת טור בעיתון המקומי בשרון ובעלת טור קבוע במגזין "מנטה". כמו כן, מנהלת חדוה את הפורום של דיאט קואצ'ינג באתר www.beok.co.il.

הקליניקה

בעלת קליניקה במרכז אלרם ברעננה, בה היא מעניקה יעוץ אישי לילדים, נוער ומבוגרים במגוון בעיות בריאות (כולסטרול, סוכרת, לחץ דם, מערכת העיכול), תזונת ספורט, תזונה לנשים הרות ומניקות, גיל המעבר, השמנה והרזיה. הכל בשילוב של תזונה רפואית וטבעית, כולל ייעוץ לתוספי תזונה.

בקליניקה קיים מכשור משוכלל למדידת אחוזי שומן וחילוף החומרים. הבדיקה מאפשרת קביעה מדויקת של כמות הקלוריות לירידה במשקל. בדיקת הרכב רקמות הגוף היא מדד מדויק יותר לשינויים בגוף מאשר רק שקילה.

אני מאמין

הגישה של חדוה היא לחקור לעומק את כל האספקטים של חיי המטופל הקשורים לאכילה. המטופל אקטיבי בתהליך ואחראי לחייו. אין הכתבה של תפריט. התפריט נבנה בשיתוף בינה לבין המטופל תוך הבנת צרכי המטופל, הרגלי האכילה שלו ומגבלותיו.

האימון מתמקד בהבנת ה"ראש" של המטופל ויצירת שינוי בדפוסי מחשבה ואמונות. אלו הם החסמים המפריעים לאדם לאמץ אורח חיים בריא ולרזות. בגישה זו, תהליך הירידה במשקל הופך למסע מופלא של גילוי עצמי, אופטימיות ובריאות טובה ולא דיאטת סבל. גישת הקאוצ'ינג, קובעת מטרה, יעדים ריאלים ותכנית פעולה להגשמת החזון של אורח חיים בריא ומשקל תקין.

זוהי השיטה היחידה שעובדת לשינוי אמיתי אחת ולתמיד! הפסקת המלחמה במזון, ההרעבות, ה"אקורדיון", הזלילות והריצה אחרי הדיאטה האחרונה בשוק שכמו תמיד שוב מאכזבת.

באימון להרזיה המטופל מבין את האכילה הרגשית שלו ואת המצבים ה"מסוכנים" הגורמים לו לאכילת יתר. השיחות מתמקדות גם בלימוד הרגשת רעב ושובע, דימוי גוף וחוסר שליטה. חדוה גאה בקשר ממושך של שנים עם מטופליה, שגם לאחר ירידה במשקל, שומרים על ההשגים ומגיעים שוב כאשר הם זקוקים לחיזוק ועידוד. הכל באוירה נעימה וחייכנית.

פרטים להתקשרות:

נייד: 052-6625205

טלפון: 09-7463185

אתר הבית: http://www.dietcoaching.co.il

אימייל: hbm7@zahav.net.il

קליניקה: מרכז אלרם, אחוזה 98 רעננה.

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.