ליז רובין

דיאטנית קלינית בעלת תואר שני Msc ובעלת התמחות בשיטת האימון האישי (coaching). בעבר עבדה ליז כמפקחת תזונה במשרד הרווחה, כמרצה במכללות לרפואה משלימה וכיום היא יועצת לבתי אבות בנושאי טיפול תזונתי בבעיות רפואיות. בנוסף לכך, מנהלת ליז את ה"מרכז להרזיה מואצת" שעוזר לרבים לרזות ואף לשמור על המשקל שהושג לאורך זמן רב.

המרכז להרזיה מואצת

במרכז ההרזיה שבניהולה 2 אפשרויות טיפול:

  1. סדנאות להרזיה מואצת המתקיימות בפתח תקוה, בקרית אונו ובבני ברק (בקרוב גם ברעננה)
  2. טיפול אישי- שילוב של הרכבת תפריט אישי המתאים לסדר היום האישי של המטופל וללא כל צורך בבישול מיוחד תוך טיפול בבעיות רפואיות ספציפיות כמו: סוכרת, פרופיל שומנים לקוי בדם, יתר לחץ דם, גאוט ועוד.

למרכז להרזיה מואצת מגיעים גם ילדים ובני נוער, נשים הרות ומניקות, ספורטאים, אנשים הסובלים מבעיות רפואיות וכל מי שרוצה ללמוד לאכול בריא ונכון. אבחון מקיף נעשה לכל מטופל. האבחון כולל: שקילה, מדידת אחוזי שומן, התייחסות לבדיקות דם למסמכים רפואיים שונים ובהתאם נקבעת תוכנית טיפול המתאימה לכל מטופל. ובהתאם נקבעות פגישות אישיות כדי להגיע למטרה הרצויה.

אני מאמין

ליז משלבת טיפול תזונתי יחד עם טיפול מחשבתי. "הכל מתחיל בראש", אומרת ליז "פעמים רבות אנו יודעים שאנו צריכים לרזות ואף לוקחים תפריט כזה או אחר אך לא מצליחים לבצע אותו. אנו מבינים שעלינו לבצע פעילות גופנית אך לא מצליחים להניע את עצמנו ולצאת להליכה. קיים פער בין הידע והמחשבה לבין המוטיבציה וההנעה. התפקיד שלי כדיאטנית הוא לא רק לתת הדרכה מה לאכול אלא לגרום למטופל להצליח לבצע את התפריט! להצליח לשנות הרגלים! והכי חשוב לשנות הרגלי אכילה שיישארו לאורך זמן. שילוב של עבודה על המחשבה והמוטיבציה תוך מתן כלים להרזיה זהו סוד ההרזיה ושמירת המשקל לאורך זמן."

אם ברצונכם להצליח לרזות, לשפר את בריאותכם, לרכוש הרגלי אכילה ולשמור על ההישגים לאורך זמן. התקשרו עכשיו ותתחילו לרזות!

מצפה לכם...
ליז רובין דיאטנית קלינית Msc.

פרטים להתקשרות:

נייד: 054-2334731

טלפון: 03-9091857

אימייל: lizdiet@neto.net.il

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.