חג' יחיה ג'מיל אלאא

דיאטנית קלינית , בוגרת החוג למדעי התזונה B.Sc, הפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית. את ההכשרה המקצועית רכשה בבית חולים תל השומר, בשירותי בריאות כללית מחוז שרון שומרון ולשכת הבריאות נפת רמלה .

כיום עובדת במסגרת מרפאות שירותי בריאות כללית מחוז שרון שומרון, וכדיאטנית ראשית בבית האבות הסיעודי "נווה טירה". היא אף מעבירה הרצאות לקהל הרחב, מנחה קבוצות הרזייה ושינוי אורח חיים וחברה בעמותת "עתיד"- העמותה לקידום התזונה והדיאטה.

תחומי פעילות

אלאא מעניקה ייעוץ דיאטני אישי בנוגע לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא לאנשים בריאים (גברים ונשים), המעוניינים לרדת במשקל ואף לאנשים עם בעיית תת משקל הרוצים לעלות במשקל.

כמו כן, מטפלת אלאא באנשים עם בעיות בריאות, כגון: אנמיה, סוכרת, ערכי סוכר גבוליים בדם, פרופיל שומנים לקוי (כולסטרול, טריגלצרידים וכבד שומני), יתר לחץ דם ובעיות במערכת העיכול.

הייעוץ ניתן לכל טווח הגילאים, כולל ילדים, נשים בהריון/מניקות , נשים המעונינות לחזור לגזרה לאחר לידה ונשים בגיל המעבר.

אני מאמין

טיפול תזונתי צריך להיות אישי ותומך שבמרכזו ההקשבה למטופל, מאחר וההיבט הפסיכולוגי והרגשי הוא הבסיס לטיפול התזונתי. ברגע שמגלים את המניע הרגשי לאכילה, רק אז יהיה ניתן להפריד בין הרגשות לאכילה ולהיפטר מבעיית האכילה הרגשית.

אלאא מאמינה שדיאטה זה לא להיות רעבים בשביל לרדת במשקל אלא להפך- ההנאה באוכל ובתפריט "המותאם אישית" היא דבר בסיסי בתהליך הירידה במשקל. דיאטה נכונה מתחילה בשינויים ההתנהגותיים כדוגמת "קנייה חכמה" כחלק מאורח חיים בריא.

פרטים להתקשרות:

נייד: 054-5674019

טלפקס: 09-7990937

אימייל: alaahajyahia@gmal.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.