מיכל מסר בן שלום

דיאטנית קלינית, בוגרת החוג למדעי התזונה (B.Sc) בפקולטה לחקלאות- האוניברסיטה העברית. את הכשרתה המקצועית רכשה בבית חולים אסף הרופא ובלשכת הבריאות המחוזית תל אביב.

כיום מיכל משמשת כדיאטנית בשירותי בריאות כללית, ברשת בריאות וספורט לנשים, מנחה קבוצות לשינוי אורח חיים ולירידה במשקל ,יועצת מקצועית לחברות מזון והסעדה במשק, ובעלת קליניקה פרטית בפ"ת. כמו כן, מיכל חברה בעמותת עתי"ד – העמותה לקידום התזונה והדיאטה.

מיכל, דיאטנית בעלת ניסיון רב בטיפול אישי, בהנחיית קבוצות, בהרצאות ובייעוץ למוסדות וחברות מזון. בנוסף לכך, מתמחה מיכל במתן טיפול תזונתי לסובלים מבעיות בריאותיות שונות כגון: סכרת, יתר לחץ דם, פרופיל שומנים לא מאוזן (כולסטרול, טריגליצרידים, כבד שומני וכד'), אנמיה, תת פעילות של בלוטת התריס, מעקב הריון, השמנה ועוד...

מיכל, תעניק לכם נשים, גברים ומתבגרים ליווי והכוונה אישית, תוך הקפדה על שמירה של אורח חיים בריא ותפריט מאוזן.

אני מאמין

מיכל מאמינה כי תהליך השינוי מלא עליות ומורדות ועל כן יש צורך באיש מקצוע שילווה אתכם לאורך כל הדרך.

"כאשר חושבים שדיאטה הינה משימה שצריך לבצע רק עד שמגיעים למשקל הנכסף לא עושים שינוי אמיתי באורח החיים. תהליך הירידה במשקל הינו תהליך המלא בחיזוקים חיובים: המשקל שיורד, המחמאות, הבגדים החדשים- בעוד שהשלב הקשה ביותר בתהליך הירידה במשקל הינו השמירה עליו. אני מאמינה שליווי נכון הוא זה שמעניק את הכלים והידע להתמודד עם הקשיים והמהמורות במהלך החיים (חגים, אירועים, שמחה או עצב)..."

"אני מזמינה אתכם לעבור סדנא אישית, בסדנא אתאים את התפריט היומי לאורח חייכם, אקנה לכם ידע שימושי בבחירת מזון החל משלב הקניה ועד לשלב האכילה, ואסייע לכם לעבור את השלבים הקשים בירידה..."

מיכל מסר בן שלום, דיאטנית קלינית


פרטים להתקשרות:

טלפון: 03-9271994

נייד: 050-8460086

דף הבית: http://mbs.dpages.co.il/

אימייל: mbs29@bezeqint.net

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.