ליאת דיאמנט

דיאטנית קלינית, בוגרת תואר ראשון בפקולטה למדעי המזון ואיכות הסביבה בחוג למדעי התזונה באוניברסיטה העברית. את הסטאז' עשתה ליאת בבית החולים תל השומר ובקופ"ח מחוז דן פתח תקווה. ליאת היא גם בוגרת קורס מדריכי מועדוני בריאות וכושר וקורס מדריכי ספינינג. בנוסף לכך, ליאת היא בוגרת קורס תזונת ספורט בוינגייט.

עם סיום הסטאז' נבחרה ליאת להמשיך ולעבוד בבית החולים תל השומר, כדיאטנית במחלקות השונות- פנימית, ילדים, גסטרו, אגף שיקומי וגריאטריה. במסגרת עבודתה היא אף הנחתה סטודנטים למדעי התזונה במהלך לימודיהם. במקביל לעבודתה בבית החולים, עבדה ליאת גם בבתי אבות והדיור המוגן למבוגרים- "אחוזת בית" ברעננה ו"משען" ברעננה.

בשנת 2002 הרחיבה ליאת את השכלתה בתחום ולמדה קורס ב"יסודות הרפואה הסינית" וקורס ב"תזונה על פי הרפואה הסינית" בבית הספר "מירב" מבית "מכבי שירותי בריאות". ללימודים אלו הייתה חשיבות גדולה במתן מענה טוב יותר ללקוחות וזאת על ידי כך שבנוסף לטיפול הקונבנציונאלי מתרחש תהליך של פתרון בעיות שאינן מצליחות להיפתר/להשתפר על פי הגישה המסורתית, בדרכים אחרות.

בשנים האחרונות עובדת ליאת בעיקר בתחום הירידה במשקל ברשת בריאות גדולה ובקליניקה הפרטית במושב מגשימים.

אני מאמין

הרצון להיות רזה וחטובה משותף כיום לכל גיל. עם זאת בכל גיל הסיבות והמיקוד שונים:

  • נערות צעירות- נערות צעירות אינן יודעות מהו המשקל האידיאלי עבורן, ושואפות כל הזמן למשקל נמוך יותר- לעיתים על חשבון רכיבי תזונה החשובים לגדילתן.
  • אימהות- המציאות המורכבת שבה חיות כיום אימהות, מעמידה בפניהן קושי גדול להצליח לתכנן אכילה שפויה ובריאה. העבודה, הילדים, הבעל והבית, כל אלה משאירים מקום מועט לאישה ולצרכיה.
  • נשים בגיל המעבר- בגיל המעבר בעקבות שינויים הורמונליים קיימת צבירת שומן באזור הבטן, והנשים מדווחות על קושי גדול מבעבר לרדת במשקל. גדילת הילדים והתרוקנות הקן המשפחתי לאחר מכן, משפיעים אף הם על המצב הנפשי ועקב כך על המשקל.

לכן, בשנים האחרונות התמחתה ליאת בעבודה עם נשים בכל שלבי החיים- נערות בגיל ההתבגרות, נשים לפני הריון, בהריון ולאחר לידה, נשים בגיל המעבר ונשים בגיל השלישי. המטרה במסגרת הטיפול היא למקד את האישה למטרה האישית שלה למרות קשיי היומיום, ומתוך הבנה של הגורמים לעלייה במשקל. תפריט התזונה שנבנה לכל מטופלת מותאם אישית לאישה, לאופייה, לרצונותיה וכמובן למטרותיה. התפיסה היא כי היכולת לדבוק בדיאטה יכולה להשתנות משבוע לשבוע , ועל כן הדיאטה חייבת להיות אף היא לבילית (משתנה).

פרטים להתקשרות:

נייד: 054-4259085

דף הבית: http://www.diamantliat.co.il

אימייל: diamantliat@gmail.com

קליניקה: רחוב התמר 3, מושב מגשימים

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.