טליה לביא

דיאטנית קלינית M.Sc, מאמנת אישית להרזיה ולשינוי הרגלי האכילה ואורח החיים(Coaching) בשיטת "לרזות מהמחשבה".

אחרי 20 שנה של ייעוץ כדיאטנית קלינית, בהן חוויתי את האכזבה מהשיטות המקובלות, זכיתי לגלות את האימון האישי (Coaching)! וגיליתי כי מצאתי את המפתח, כמעט מפתח קסמים, הפותח את הדלת ליחסים חדשים ובריאים עם אוכל. האימון הוא ללא ספק השיטה האפקטיבית ביותר לשינוי הרגלי האכילה בפרט אורח החיים בכלל. כך, מניסיוני, המהפך ופריצת הדרך מתרחשים בטווח של שבועות!

דיאטות לא עובדות. יש הלומדים זאת על בשרם- מתוקף ניסיונם האישי, ויש המודעים לכך מתוקף ניסיונם המקצועי. מעבר לכך, גם הספרות המקצועית והמחקרים בתחום מעידים על כך. האם משתמע מכך כי נגזר גורלנו להישאר שמנים או שמנמנים לנצח? לחלוטין לא!!!

אימון הוא "טרנד" עכשווי. אך, שלא כמו טרנדים אחרים, מדובר בשיטה אפקטיבית, המניבה תוצאות ביעילות ובמהירות. בדיוק המענה לכל הפנטזיות שלנו - שינוי אמיתי, לתמיד, כולל פרידה מהאיסורים ומה"חטאים" שכרוכים בדיאטות. זוהי דרך שונה מכל מה שהכרתם עד היום. באמצעות שיחה מובנית ועבודה על ההרגלים ודפוסי החשיבה משיגים את המטרות: מטרות הקשורות במשקל, בהרגלי האכילה, ובהרגלים אחרים כמו פעילות גופנית. ללא מאמץ, בדרך נעימה, ידידותית, תוך איסוף הצלחות קטנות עד להשגת המטרות. נשמע טוב מדי? אני יודעת...אבל ככה זה בדיוק!

אני אוהבת את "לרזות מהמחשבה" מפני שהיא אפקטיבית, מניבה תוצאות ושינויים משמעותיים אשר משליכים, לא רק על הרגלי האכילה, אלא גם על תחומי חיים אחרים.


פרטים להתקשרות:

נייד: 052-8302307

אימייל: talyal@netvision.net.il

אתר: http://www.talyalavi.co.il/

פייסבוק: http://www.facebook.com/talyalirzot

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.