תמר פור

דיאטנית קלינית מוסמכת, B.Sc במדעי התזונה מהאוניברסיטה העברית, הפקולטה לחקלאות ברחובות, ובוגרת קורס "תזונת ספורט" מטעם מכון וינגייט.

תמר, העוסקת בתחום כבר משנת 2002, היא בעלת ניסיון עשיר בתחום התזונה ובין השאר עבדה ברשת גדולה לחיטוב והרזיה, בבית חולים תל השומר (מחלקת ילדים), בשח"ל- "רזים לחיים", במתן הרצאות למגוון גורמים ובייעוץ תזונתי ללקוחות פרטיים.

כיום, מקבלת תמר לקוחות בקליניקה הפרטית שלה בגבעתיים ובנוסף לכך מפתחת פרוייקטים בתחום התזונה ועובדת ברשת לחיטוב והרזיה לנשים.

תמר מתמחה בתחומים הבאים:

  • הרזיה ודיאטה- הקניית הרגלי תזונה נכונים ושינוי התנהגותי.
  • תזונה בהריון ובהנקה.
  • תזונת ילדים.
  • תזונה במחלות כרוניות (כגון: סכרת, שומנים בדם).
  • שילוב תזונה עם פעילות גופנית.

אני מאמין

תמר מאמינה כי השינוי מתחיל בכם. מחשבותיכם יוצרות את המציאות שלכם- את מעשיכם, את הרגשתכם, את הופעתכם ואף משפיעות על בריאותכם. הזינו את עצמכם במחשבות חיוביות, באמונה בעצמכם ובדרך נכונה לאכילה בריאה. קבצו סביבכם אנשים חיוביים, המעצימים אתכם ונותנים לכם כוח. ההווה הוא הזמן הטוב ביותר לעבוד על כך. העבר חלף והעתיד עדיין לא ידוע, צרו לעצמכם עתיד כמו שאתם באמת רוצים.

"האדם, לעולם אין רצונו מחוץ ליכולתו" (נוביאלס).

עכשיו זה הזמן לשינוי!!!פרטים להתקשרות:

נייד: 050-2125565

אתר הבית: http://www.tamardiet.co.il/site/index-4.asp?depart_id=26913

אימייל: tamardiet@gmail.com

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.