נטע ברי

דיאטנית קלינית מוסמכת, בוגרת תואר B.Sc בתזונה מטעם המכללה האקדמית תל-חי. את ההכשרה המקצועית רכשה בבית החולים אסף הרופא ובלשכת הבריאות ברחובות. כיום משמשת נטע כדיאטנית ברשת בריאות וספורט גדולה, עוסקת בקידום פרויקטים בנושאי תזונה בקהילה מטעם לשכת הבריאות ובעלת קליניקה פרטית בגבעת שמואל. לנטע הכשרה בתזונת ספורט מטעם מכללת וינגייט והיא חברה בעמותת עתי"ד – העמותה לקידום התזונה והדיאטה.

נטע מעניקה ייעוץ דיאטטי אישי למבוגרים ולמתבגרים לגבי תזונה נבונה ואורח חיים בריא, טיפול בעודף משקל ובהשמנה, תזונת נשים בהריון, חזרה לגזרה לאחר לידה ותזונת נשים מניקות. בנוסף לכך, מתמחה נטע במתן טיפול תזונתי לסובלים מבעיות בריאות שונות, כגון: ערכי שומנים גבוהים בדם, לחץ דם, סוכרת, ערכי סוכר גבוליים ועוד.

כל טיפול הוא אישי ומסתמך על תוצאות של הערכה תזונתית מקיפה ושל מדידות משקל, היקפי גוף ואחוזי שומן. מעבר לפגישה עם הלקוחות, הטיפול האישי מתבטא גם בזמינות טלפונית עבורם במרבית שעות היום (למעט שבת), וזאת על מנת לאפשר ללקוחות ליהנות מאוזן קשבת ותמיכה ולקבל את המענה הטוב ביותר עבורם, בעיקר ברגעיהם הקשים.

על פי גישתה של נטע, טיפול תזונתי צריך להיות טיפול אישי ולכלול הן את ההיבט המקצועי הדיאטטי והן את ההיבט המנטלי-פסיכולוגי, משום שאוכל הוא צורך בסיסי קיומי, שמשחק תפקיד רגשי מרכזי: הוא מפחית כאב, לחצים, עצבות ודיכאונות ואף משמש לנו חברה כשאנחנו לבד וכד'.

לפיכך נטע דוגלת בהטיית אוזן קשבת למטופלים, על מנת לאפשר להם לדבר על הקשיים ולנסות להגיע לפתרונות יחדיו. ברגע שמבינים יחד את המניעים הרגשיים לאכילה - ניתן להתנתק מההתניה בין הרגש לבין האכילה.

פרטים להתקשרות:

נייד: 054-7654443

טלפקס: 03-5320808

אתר הבית: http://www.dietenit.co.il

אימייל: netta.barry@gmail.com

קליניקה: חיים זכאי 12 פתח-תקווה

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.