ליטל לופו

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה (B.Sc) מהאוניברסיטה העברית, הפקולטה למדעי התזונה ברחובות. את הסטאז' (הכשרה מעשית) השלימה ליטל כדיאטנית בשירותי בריאות כללית.

משנת 2004 ועד היום עובדת כדיאטנית קלינית עצמאית והיא מקבלת לקוחות בקליניקה הפרטית בגבעת שמואל. ליטל אף מרצה ומעבירה סדנאות תזונה ותזונת ילדים במספר מסגרות. תפיסת העולם של ליטל מכוונת לאורח חיים בריא ולא לעוד סתם "דיאטה" והיא מתמחה בטיפול בהשמנה, בעודף משקל ובתת משקל.

ליטל אף עבדה כדיאטנית קלינית במספר מועדוני כושר נחשבים וכיום היא משמשת כדיאטנית קלינית ברשת מועדוני הכושר "גו אקטיב". במסגרת העבודה ב"גו אקטיב", בונה ליטל תוכניות תזונה המשלימות את תוכניות האימון (הנבנות על ידי יועצי הכושר והמדריכים) של חברי המועדון תוך ליווי המתאמנים ליעד הנכסף.

כמו כן, מנהלת ליטל את פורום התזונה והדיאטה באתר.

לקביעת פגישה לייעוץ תזונתי אישי, צרו קשר במייל: litalupu@gmail.com

לפורום התזונה והדיאטה באתר

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.