גדי גנות

על המאמן

גדי גנות הוא פיזיולוג (תואר שני בפיזיולוגיה ופרמקולוגיה, ביה"ס לרפואה, אוניברסיטת תל-אביב), מומחה בפיזיולוגיה של המאמץ (תחום העוסק בחקר תיפקוד מערכות הגוף בתגובה למאמץ גופני) ואף שירת בצה"ל כפיזיולוג צבאי ביחידה לפיזיולוגיה צבאית בחיל הרפואה.

גדי מדריך כושר (מטעם ביה"ס למאמנים ע"ש נט הולמן, ומכון וינגייט) ומדריך ספינינג מוסמך (top spin); עבר השתלמויות מקצועיות רבות בארץ ובחו"ל גם בתחום של חבלות ספורט ומניעתן (אוניברסיטת ת"א)והוא בעל ניסיון רב שנים באימון אישי בארץ ובארה"ב.

גדי מרצה מבוקש לפיזיולוגיה של המאמץ בכנסים מקצועיים.

בנוסף לכך, סיים גדי את לימודיו לתואר שני במינהל עסקים (אוניברסיטת בר-אילן) והוא מתמחה בפיתוח קליני וברישום של תרופות ומיכשור רפואי ומייעץ לחברות ביוטכנולגיות בארץ ובחו"ל.

על השירות

אימון כושר אישי בהנחיית גדי גנות בסטודיו פרטי מצויד היטב או בבית בלקוח. שיטת האימון שפיתח גדי מבוססת על העקרונות הבאים:

  • מקצועיות - גדי גנות הוא פיזיולוג בעל רקע אקדמי נרחב בתחום האימון וניסיון מעשי רב. תכנית האימון והמעקב אחרי התקדמות המתאמן נעשים בעזרת כלים ונשענים על הכרות מעמיקה של תורת האימון.
  • בטיחות – המתאמנים נדרשים להיבדק על בסיס תקופתי.
  • גיוון – הפעילות הגופנית מגוונת בהתאם למטרות האימון והעדפות המתאמן. הגיוון מאפשר להימנע מחבלות על רקע של שימוש יתר ומונע שיעמום.
  • גמישות – התאמת שעות נאימון לסגנון חייו של המתאמן.
  • התאמה אישית – בניית תכנית אימונים מותאמת אישית לכל מתאמן.
  • הדרגתיות וחשיבה לטווח ארוך –המטרה היא לחולל שינוי הדרגתי קבוע ומתמשך ולהקנות סגנון חיים בריא ואקטיבי לאורך זמן.
  • הנאה – התמקדות בענפי ספורט הגורמים למתאמן הנאה. הסטודיו מעמיד לרשות המתאמן מגוון של פעילויות לבחירה (אימוני כח, ריצה, אירובי, FITBALL, ספינינג, רכיבת שטח, קיאקים ועוד).
  • מחויבות – התעניינות, זמינות והיענות לצרכי המתאמן.

הערך המוסף

מקצועיות - אימון אישי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, בהנחיית פיזיולוג ומאמן כושר מנוסה.

תנאי סביבה אידאליים - האימון נערך בסטודיו פרטי ממוזג/מחומם המצויד בכל עזרי האימון (ספּינינג, בּוֹקסינג, אירובי, משקולות, אופניים, קיאק) באווירה תומכת, לא-רשמית ונעימה.

פרטי התקשרות

אתר הבית: www.gadi1on1.com

אימייל: info@gadi1on1.com

טלפון: 077-2007630

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.