יובל שטיין - גוף 1

האתר:

אימון כושר אישי

עם מאמן כושר אישי אשר אינו מוגבל למקום או שעה. באימון מסוג זה, מאמן כושר אישי בעל נסיון (בלבד) יאמן אותך אחד על אחד תוך שימת לב לכל פרט ופרט, בדרך זו אין סיכוי לטעות או לפספס את המטרה.

אימוני הכושר האישיים משלבים מגוון פעילויות על פי העדפות המתאמן: הליכות,ריצות,משקולות ואומנויות לחימה. באמצעות אימוני הכושר ניתן לעודד הרזיה, לשקם פציעות ולפתח כושר גופני גבוה מאוד.

* אימוני כושר אישיים ניתנים ע"י יובל שטיין בעצמו על פי בקשה באיזור השרון ות"א.

אימון תזונה

לירידה במשקל המהווה את הדרך הבריאה, החזקה והטובה ביותר המוכרת היום לירידה הדרגתית במשקל. כיום הידע אינו מספיק, כולם יודעים מה צריך לעשות כדי לרזות - אך מדוע מעטים בלבד מצליחים? בוא לגלות ולעשות את השינוי של חייך באמצעות מפגשי אימון אישיים עם יובל.

בגוף1 מאמינים כי יש לתת ללקוחות לדבר במקומך!

ניתן להתרשם ממכתבי המלצה של המתאמנים באתר גוף1.

יובל שטיין - מנהל האתר:

יובל שטיין, מנהל האתר ומנהל מקצועי, הוא מאמן כושר אישי מוסמך,יועץ תזונה ומאמן תזונה (קואוץ') עם התמחות בירידה במשקל. יובל בעל ניסיון רב באימוני כושר אישיים המשלבים לימוד של אומנויות הלחימה, ובין לקוחותיו נשים גברים וילדים ממגוון אוכלוסיות אשר ישמחו להעיד ולספר על חוויותיהם.

לקוחותיו האישיים של יובל נהנים מאיש מקצוע קשוב, מומחה לתחומיו ובעל יכולת להשפיע ולשנות, על כך יעידו לקוחות רבים המתאמנים למעלה מ 3 שנים תחת פיקוחו והנחייתו האישית.

פרטים להתקשרות:

אימייל: info@guf1.co.il

אתר: http://www.guf1.co.il

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.