אורי לאוגומר

אורי לאוגומר, אתלט בנבחרת ישראל לאתלטיקה קלה (1971 - 1974) ושיאן הנוער בריצות למרחקים בינוניים וארוכים. לאוגומר אף מנהל את פורום האימון והכושר גופני באתר "דוקטורס" וכן מרצה בקורסים למאמנים בבית הספר להסמכות ולהשתלמויות באוניברסיטת תל אביב. לאוגומר, איש מקצוע בחינוך גופני יותר מ-25 שנה השתלם והוסמך גם על ידי הגופים הבינלאומיים הבאים:

  • National Academy of Sport Medicine (NASM) - הסמכה של מאמן כושר ומאמן אישי.
  • Y.M.C.A, USA - הסמכה של מאמן כושר והסמכה להכשרת מאמני כושר.
  • Dancing Thru Pregnancy, Inc - הסמכה לאימון נשים בהריון, לנשים לאחר לידה ולנשים בגיל המעבר. במהלך שהותו בארצות הברית, פיתח לאוגומר שיטות אימון ייחודיות שעוררו עניין רב ואף שודרו בערוץ הטלוויזיה בסנט לואיס, מיזורי. כמו כן, פיתח לאוגומר את שיטת 5D, תוכנית אימון אישי ייחודית ב-5 ממדים ובהתאם ל-5 ערכי היסוד לשיפור איכות החיים.

מרכז "כושר מאוזן" לאימוני כושר אישיים

"כושר מאוזן" הינו מרכז ייחודי לאימוני כושר אישיים שהוקם על ידי אורי לאוגומר בשנת 1993 בסנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית, והחל משנת 2000 המרכז פועל גם ברעננה.

המרכז מבוסס על התפיסה הוליסטית, הרואה בפרט מערכת שלמה, והוא מתאפיין באימון מערכתי כולל, בייעוץ מקצועי, ביחס אישי ובמחויבות לתוצאות.

שיטת האימון המיושמת ב"כושר מאוזן" היא השיטה הפונקציונלית(Functional Training) . אימון פונקציונלי שם דגש על אימון משולב ומתואם של רוב מערכות הגוף הקשורות לתנועה - השרירים והשלד, רפלקסים, שיווי משקל, יציבות ויציבה, קואורדינציה וניצול אנרגטי יעיל.

התוצאה היא לא רק בשיפור הכושר הגופני, בחיזוק השרירים ובחיטוב, אלא גם ביכולת הגוף לתפקד בצורה יעילה יותר בחיי היום יום.

פרטים להתקשרות:

כתובת:רחוב יערה 27, רעננה.

טלפון: 09-7455662

נייד: 052-8590506

אתר הבית: http://www.fitnessinbalance.co.il

אימייל: : fitnessbalance@barak.net.il

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.