אור רם

בעל תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק ובוגר לימודי תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני. כמו כן, בוגר קורס מדריכי מועדוני בריאות וכושר, קורס מנהלי מרכזי ספורט וקאנטרי קלאבים, קורס מאמנים אישיים (STROLF CANADA) ובעל ניסיון רב באימון ובניהול בתחום הכושר והבריאות. ההתמחות של אור, היא אימון וייעוץ למטרות הבאות: הרזיה, שיקום פציעות ואימון ספורטאי הישג.

אדם חכם אמר פעם כי "בבריאות אנו נזכרים בדרך כלל רק כשהיא נפגעת". ה"אני מאמין" של אור הוא כי יש לעזור לאנשים לטפל בבריאותם עוד לפני שנפגעה, וכי "יותר" זה לא תמיד "טוב יותר". לכן, לפי משנתו של אור, שמירה על אורח חיים בריא תשפר את איכות החיים, את הבריאות, את התפקוד היום-יומי ועוד. אור מאמין בעבודה הוליסטית הכוללת תחומים שונים ומגוונים, ביצירת איזונים בין התחומים השונים ובהתאמה של עומס וסוג הפעילות למתאמן.

בעבודתו עם לקוחותיו, מתייחס אור, בין השאר, למרכיבים שונים כמו תזונה, הפחתת סטרס, שינה מספקת, הקדשת זמן לבילוי עם המשפחה ופעילות גופנית כגורמי מפתח בהגדלת האפקטיביות, שביעות הרצון והסיפוק של קהל לקוחותיו.

פרטים להתקשרות: אתר האינטרנט: www.orram.co.il מייל: orram@bezeqint.net

פרטים להתקשרות:

אתר הבית: http://www.orram.co.il

אימייל: orram@bezeqint.net

הערה: אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) משמש כערוץ פרסומי בלבד ואין הוא ממליץ על מוצר, שירות, חברה ו/או בעל מקצוע זה או אחר. כמו כן, אין אתר גולינגו (בכלל זה- האתר, בעליו, מנהליו ו/או מפעיליו) נושא באחריות כלשהי למוצר ו/או לשירות שניתן על ידי חברה או בעל מקצוע המפורסמים באתר או בכלל.