חיתולים למבוגרים - לשפר ולהקל על איכות החיים

אנשים הנדרשים לרכישת חיתולים למבוגרים חשים ללא ספק מבוכה רבה. קשה מאוד לשאת את הידיעה כי הם אינם מסוגלים לעשות את הפעולה הבסיסית של להתפנות בשירותים ונדרשים להחלפת חיתולים שבוודאי אינה מתאימה לגילם. התוצאה ? רבים הנדרשים אל חיתולים למבוגרים מעדיפים לוותר על רכישתם, כמו גם על יציאה מהבית או מגע עם אנשים קרובים וזרים כאחד. בדיוק בשביל אנשים אלה נועד המאמר שלפניכם – בשביל להסביר את יתרונותיהם של חיתולים למבוגרים, להדגים כיצד הם משפרים בצורה משמעותית את חייהם של הנדרשים להם ולאפשר טיפים לרכישת חיתולים למבוגרים מכל סוג. חיתולים למבוגרים - לשפר ולהקל על איכות החיים
מאת צוות האתר
תאריך פרסום: 31/01/2011

תוכן הענינים

מבוא

אנשים הנדרשים לרכישת חיתולים למבוגרים חשים ללא ספק מבוכה רבה. קשה מאוד לשאת את הידיעה כי הם אינם מסוגלים לעשות את הפעולה הבסיסית של להתפנות בשירותים ונדרשים להחלפת חיתולים שבוודאי אינה מתאימה לגילם. התוצאה ? רבים הנדרשים אל חיתולים למבוגרים מעדיפים לוותר על רכישתם, כמו גם על יציאה מהבית או מגע עם אנשים קרובים וזרים כאחד. בדיוק בשביל אנשים אלה נועד המאמר שלפניכם – בשביל להסביר את יתרונותיהם של חיתולים למבוגרים, להדגים כיצד הם משפרים בצורה משמעותית את חייהם של הנדרשים להם ולאפשר טיפים לרכישת חיתולים למבוגרים מכל סוג. מתי נדרשים חיתולים למבוגרים ?

חיתולים למבוגרים נדרשים עבור בעלי מוגבלות שסובלים ממגוון בעיות המונעים מהם הגעה לשירותים בזמן, להלן כמה מהמקרים:

 1. קשישים שאינם שולטים בצרכיהם, מתקשים להתאפק או מתקשים להגיע לשירותים בתוך פרק זמן סביר.
 2. חולים המרותקים למיטתם ואינם יכולים לגשת לשירותים בעצמם.
 3. מי שישובים בכיסא גלגלים ונדרשים לעזרה על מנת להתפנות. לעיתים מדובר במי ששולטים בסוגרים, אולם לנוכח הצורך שלהם בסיוע בהגעה לשירותים, מעדיפים להשתמש בסוגים שונים של חיתולים למבוגרים.
 4. מי שסובלים ממחלות הפוגעות בתפקוד המוחי, דוגמת מי שסובלים ממחלת האלצהיימר, שכלל אינם מזהים את הצורך להתפנות.
 5. נשים צעירות הסובלות מבריחת שתן עקב אי תפקוד של רצפת האגן, לרוב כתוצאה מהריון ולידה.
 6. מבוגרים הסובלים מהרטבת לילה, שעשויה לפקוד ככל שעולה הגיל.
 7. מבוגרים הסובלים מליקוי שכלי ואינם מסוגלים להתפנות באופן עצמאי.

מה מאפיין חיתולים למבוגרים ?

יתולים למבוגרים מגיעים בצורות שונות, המתאימות לצרכים שונים של מי שנדרש להם. הסוגים הבסיסיים של חיתולים למבוגרים הם חיתולים הנפתחים ונסגרים כמו חיתולי תינוקות, חיתולים הנלבשים כתחתונים וכן תחתוניות סופגות, המיועדים למי שסובלים מהרטבה קלה עד הרטבה בינונית.

חיתולים למבוגרים מגיעים גם במגוון מידות, אותם ניתן להתאים למידות גופו המדויק של מי שנדרש להם. בנוסף, נבדלים חיתולים למבוגרים אלה מאלה גם על פי מידת הספיגה שלהם, אזור הספיגה והתדירות בה נדרש להחליפם.

נדרשים לרכישת חיתולים למבוגרים ? להלן טיפים שיסייעו לכם בבחירה

 1. חיתולים למבוגרים של היום אינם החיתולים של פעם – הם דקים יותר, נוחים מאוד ואינם מפריעים לתפקוד שוטף. זאת ועוד – בעת לבישת חיתולים למבוגרים הם אינם בולטים דרך המכנסיים ואין אפשרות לראותם. השורה התחתונה היא שאם אתם נדרשים לרכישת חיתולים למבוגרים, אין זה הזמן להסס וזה הזמן לעשות מעשה שישפר בצורה משמעותית את איכות חייכם.
 2. בעת רכישת חיתולים למבוגרים נדרש כמובן להתאים את המידות ללובשים אותם. מידות חיתולים למבוגרים נקבעות על פי היקף המותניים של מי שנדרשים להם, והקפידו לרכוש מידה מתאימה. שימו לב אם החיתול רופף או צמוד מדי, או אז נדרש להחליף את המידה.
 3. רבים מתלבטים בין האפשרות לרכוש חיתולים למבוגרים בעלי יכולת ספיגה גבוהה המתאימים לזמן ארוך, לעומת חיתולים פשוטים יותר הנדרשים להחלפה בתדירות גבוהה. העצה הטובה ביותר היא לבחור חיתולים פשוטים לשעות היום, או אז ניתן להחליפם לעיתים קרובות (לעיתים אפילו כל שעה או שעתיים). לשעות הלילה, עדיף לבחור חיתול בעל כושר ספיגה משמעותי, שיאפשר את משך הזמן הנדרש ללא החלפה.
 4. מקורות רכישת חיתולים למבוגרים הם מגוונים – דרך בתי המרקחת הפרטיים ורשתות בתי המרקחת הגדולות, בסופרמרקט או דרך אתרי אינטרנט. על מנת למצוא את החיתול המתאים לכם ביותר תוכלו ליצור קשר עם חברת חיתולים למבוגרים ולבקש ערכת הדגמה.
אם יש לכם הארות, הערות או סתם מילה טובה, היכנסו לצור קשר ושתפו אותנו!