הכל על חיתולים

הצטרף לבית גוזל חדש ואיתו – ההחלטות. עם ההחלטות, מגיעות גם ההוצאות. הוצאה כבדה בתקציב המשפחתי היא החיתולים. אם נחשיב את גודל ההוצאה ואת רמת חשיבותה, נקבל משימה שדורשת חישוב וחשיבה... הכל על חיתולים
מאת צוות האתר
תאריך פרסום: 16/06/2014

תוכן הענינים

מבוא

הצטרף לבית גוזל חדש ואיתו – ההחלטות. עם ההחלטות, מגיעות גם ההוצאות. הוצאה כבדה בתקציב המשפחתי היא החיתולים. אם נחשיב את גודל ההוצאה ואת רמת חשיבותה, נקבל משימה שדורשת חישוב וחשיבה.

מחיר

רשתות רבות יוצאות במבצעים על חבילות חיתולים. אחד פלוס אחד, אחד והשני בחצי המחיר וכדומה. אל תהיו נאמנים לרשת אחת, חפשו אחר המבצעים ואם אתם לא מוצאים את החיתול האהוב עליהם במבצע, שלבו בין שני סוגים של חיתולים. למשל, אפשר להשתמש בחיתול האיכותי יותר, בשעות הלילה הארוכות, בהן הסיכוי שהתינוק ירטב גדול יותר ובחיתול האיכותי פחות, בשעות היום, בהם האפשרות להחלפת החיתולים זמינה ואפשרית בכל רגע נתון.

שימו לב, למרות ההמלצה לחפש את המבצעים, חשוב לא לאגור יותר מידי חבילות של חיתולים בבית, תינוקות גדלים ומתפתחים בקצב מהיר ביותר ו.. חבל להוציא כסף על מוצר שלא תשתמשו בו.

איכות

איך למעשה, מוגדר חיתול טוב? חיתולים טובים הם כאלה שסופגים את הנוזלים, משאירים את התינוק כמה שיותר יבש ונינוח, נוחים לשימוש ו...כן, גם לכיס.

גזרה

חיתול אם בגזרה הנכונים אמור ללחוץ מעט על היריכיים של התינוק, זה דבר נורמאלי ביותר. אם הצלחתם להכניס שתי אצבעות בין הבטן לבין החיתול והן לא היו חופשיות מידי, המידה נכונה. יש יצרנים שעושים הפרדה בין חיתולים לבנים לבין חיתולים לבנות, בהם מרכז הספיגה הוא שונה (חיתול בנוי משלוש שכבות, סופגת, נועלת ומגינה) ההמלצה היא לנסות עד התוצאה משביעת הרצון של התינוק וההורה גם יחד.

טיפים

    יש לעקוב אחר תגובת העור אצל התינוק. תפרחת חיתולים הוא עניין נפוץ, אך אם נוצרת פריחה כתוצאה משימוש בחיתולי הבוקר (היקרים פחות) והיא חוזרת ולא עוברת, כנראה שהתינוק רגיש לחיתולים מסוג זה וכדאי להשתמש בסוג חיתולים אחר.
  • במקרה של תפרחת חיתולים, יש לאוורר את העור כמה שניתן, ללא חיתולים.
  • נסו להמנע ממגבונים המכילים בישום או אלכוהול
  • לתינוק בעל עור רגיש במיוחד, או להורים שומרי סביבה, יתאימו חיתולים אקולוגיים. חיתולים אלה זמינים היום כמעט בכל רשתות השיווק.
  • כדאי לכסות את הפין של התינוק בזמן החלפת החיתול, אם אתם לא רוצים מזרקה לכיוון הפנים שלכם. זוהי המלצה חמה מפי אמהות וסבתות מנוסות.
  • ועד לשלב הגמילה – החתלה נעימה.

רכישת חיתולים

לצד חיפוש המבצעים ברשתות השיווק השונות יש עוד כמה דרכים שתסייענה לכם לרכוש בצורה נכונה חיתולים לתינוק ואת יתר המוצרים השונים שאתם והתינוק שלכם זקוקים לו.

רשת האינטרנט היא הזירה הטובה ביותר למצוא את המחירים הנוחים ביותר, בנוסף תוכלו להנות ממשלוח עד הבית וכל זה מבלי שהייתם צריכים בכלל לצאת ממנו. ככלל, למשווקים און ליין יש הזדמנויות לחסוך במחיר לצרכן בזכות החסכון על העדר חנות פיזית שגובה הוצאות. אל תהססו, יש מבחר עשיר של פלטפורמות שונות שתוכלו ליהנות מהן.

אם יש לכם הארות, הערות או סתם מילה טובה, היכנסו לצור קשר ושתפו אותנו!